Батьки бажають своїм дітям найкращого, та не шкодують на це грошей. Тому дуже часто перед батьками першокласника виникає питання, в яку школу віддати дитину. Багато хто вважає, що оптимальний варіант – це приватна школа, бо вона надає кращі знання та індивідуальний підхід до кожної дитини. Однак перед тим як здати дитину вчитися, необхідно адекватно оцінити його здібності та навички. Якщо дитина дуже любить точні науки, немає сенсу віддавати її в навчальний заклад з поглибленим вивченням іноземних мов, бо навчання в ньому стане справжніми тортурами. Також другий варіант – це державна школа, де потроху вивчають кожен предмет.
Яка обрати школу для першокласника?
Батьки, у яких є можливість віддати малюка в платну школу, їх не лякає ціна навчання, все ж віддають перевагу приватним навчальним закладам. Не тільки рівень знань істотно відрізняється від державних закладів. Вся річ у тому, що приватні гімназії відрізняються високим рівнем безпеки, а також розширюють можливості та світогляд. Викладачі при цьому мають величезний стаж роботи та володіють новими системами навчання, які істотно покращують запам’ятовування складних предметів.
В приватних закладах працюють креативні викладачі, які використовують новітні розробки в області психології, щоб знайти підхід до дитини, поліпшити рівень його знань, спростити навчання. Якщо батьки побачили у своїй дитині схильність до вивчення конкретного предмета, має сенс віддавати школяра в спеціалізований заклад з поглибленим вивченням цих дисциплін. Людям, які добре розуміють точні науки, дуже складно сприймати мову, писати твори, вчитися в класі гуманітарного направлення.
Переваги навчання в приватній школі
Сучасна приватна школа в Києві виграє не тільки в рівні знань, але ще і в комфорті навчання.
Переваги навчання:
- В процесі уроків часто використовують практичні заняття для поліпшення запам’ятовування і засвоєння матеріалу.
- Більшу частину на заняттях точних наук, хімії, фізики діти проводять в лабораторіях та засвоюють матеріал шляхом проведення дослідів.
- Нема потреби зубрити конкретний предмет або формули, адже дитина вчиться розуміти предмет на практиці.
У державних закладах немає такого фінансування, відповідно освітні можливості істотно відрізняються. На цей час навіть найпростіші досліди в області фізики та хімії не проводяться через нестачу фінансів. В державних школах діти втрачають інтерес до навчальної програми, через те що вчитися нудно, нецікаво. Перш за все дітей необхідно зацікавити, зробити заняття максимально комфортними, пізнавальними.
Багато батьків бажають, щоб діти були на заняттях не тільки до обіду, а навчалися більше часу. Це пов’язано з завантаженістю батьків на роботі. Зазвичай відгуки про школу свідчать, що група продовженого дня в стандартному державному закладі включає: прогулянку, виконання домашнього завдання, прийоми їжі. В приватній школі Базис все набагато цікавіше. Хороша технічна база дозволяє зацікавити дітей, зробити прогулянку пізнавальною і активною. Після основних занять діти зможуть вивчати предмети, які їм більше подобаються.