Квіти – це свято. На сімейній урочистості, на галасливому корпоративі, наодинці з дружиною або чоловіком, на журнальному столику і на естрадній сцені, скромний букет і великий пишний кошик – квіти завжди піднімають настрій, створюють незабутню атмосферу і приносять радість. Щоб правильно поєднувати різні сорти рослин, потрібно знати певні правила. Тільки тоді букети квітів не тільки принесуть красу в кожну оселю, а й стануть справжнім подарунком, доставляючи незабутню насолоду. Квіткові композиції від Flowers.ua https://flowers.ua, яка ось уже понад два десятки років займається доставкою квітів та презентів по Україні та всьому світу, являють собою незабутні подарунки, замовити які можна у будь-який час дня та ночі. Купити букет квітів можна онлайн на сайті, у додатку на смартфон або просто зателефонувавши менеджерам в офіс.
Мистецтво створення букетів
У кожному букеті неодмінно має бути фокусна точка, така собі своєрідна родзинка квіткової композиції. Це можуть бути рослини з більш крупними бутонами або дрібні квіточки, але у великому оберемку. Також головна родзинка може складатися з квітів із світлішими або, навпаки, темнішими пелюстками. Головне, щоб акцент букета не був надмірно великим, інакше це буде не акцент зовсім, а просто повноцінна композиція з дрібними доповненнями.
Поєднання кольорів та гармонія фарб
У плані гармонії фарб композиції поділяються на монобукети (ті, кольорова гама яких одноманітна або відрізняється зовсім небагато на два-три півтони) та поліхромні букети (що складаються з контрастних кольорів). У другому випадку зазвичай у букеті повинні бути три і більше відтінків.
При формуванні букетів і квіткових композицій флористи компанії Flowers.ua беруть до уваги правила етикету, а також спираються на основи поєднання кольорів. Так, наприклад, червоний колір, як найбільш привертаючий до себе увагу, може вдало використовуватися і сам по собі, і в поєднанні з білим і/або рожевим. Теплі відтінки, такі як помаранчевий та жовтий добре комбінуються з холодними фіолетовим, синім та блакитним. Білий колір гармонує з усіма іншими і також може бути в монохромних композиціях.
Форма букетів
Існують різні форми квіткових композицій. Головне правило, яке варто враховувати при виборі форми, – це природне становище рослин у природі. За габаритами золотою серединою вважаються букети до 50 сантиметрів у діаметрі. Вони і виглядають ефектно, і не доставляють обдаровуваному дискомфорту.
Найпопулярніші букети – круглі. У таких композиціях квіти добре видно з усіх боків. Рослини в них згруповані за розмірами. Квіти з довгими та прямими стеблами ставляться ближче до центру. При цьому декоративну зелень розміщують навколо композиції (іноді і всередині). В односторонніх букетах квіти із короткими стеблами ставлять на передньому плані. У цьому випадку серединка зазвичай більш строката, а вся зелень зосереджена лише по краях.