Діти будь-якого віку дуже полюбляють виготовляти фігурки тварин. До того ж, цей майстер-клас дуже корисний та несе екологічну місію: не варто викидати паперові стаканчики на смітник, адже їх можна використовувати повторно в різні способи. Наприклад, як цей – зробити власними руками дуже милу лисичку.
Наш сайт Mamabook підготував детальну інструкцію з виготовлення картонової фігурки тварини. Це чудова ідея для творчої роботи з дітками старшої групи дитячого садка, сподобається ідея також учням початкових класів. Майстер-клас простий та цікавий, то варто спробувати!
Що знадобиться для роботи:
- Помаранчевий паперовий стаканчик.
- Шаблон фігурки.
- Зелений картон.
- Помаранчевий картон.
- Білий картон.
- Чорний тонкий маркер.
- Маленькі чорні помпони.
- Клей.
- Ножиці.
- Простий олівець.
Як зробити лисичку з паперового стаканчика
Крок 1. Завантажте шаблон-заготовку з нашого сайту. Розрукуйте його на помаранчевому папері. Виріжте усі деталі. Якщо у вас немає стаканчика помаранчевого кольору, то візьміть будь-який варіант, але заздалегідь покрийте його фарбою (підходить гуаш чи акрилова фарба).
Крок 2. Зберіть всі білі деталі та приклейте на відповідні місця – до помаранчевого хвостика, вушок, мордочки.
Крок 3. Також приклейте білі елементи на стаканчик – це лапки й животик лисиці. На лапках за допомогою тонкого чорного маркера потрібно намалювати кігтики тваринки.
Крок 4. Деталізуємо мордочку лисички. Маркером намалюйте очі, а помпон приклейте між щічками. Якщо у вас немає мініатюрних чорних помонів – не проблема. Намалюйте чорне невеличке коло маркером.
Крок 5. З’днайте деталі між собою – на паперовий стаканчик потрібно наклеїти голову тваринки та лисячий хвіст. Якщо ви хочете, аби зверху не було видно біле дно стаканчика, то з шаблона можна вирізати основу й приклеїти помаранчевий папір.
Крок 6. На зеленому папері простим олівцем обведіть окружність паперового стаканчика. Домалюйте траву та виріжте.
Крок 7. Залишилося посадити лисеня на траву – і ваша оригінальна робота готова!
Цей поробок може бути сезонним, наприклад, як осіння робота. Об’ємна 3D аплікація – також чудовий спосіб створити персонажів для дитячої казки. За таким же принципом можна виготовити ведмедика, зайчика, білочку тощо. Експериментуйте!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майстер-клас: як зробити оригінальну книжкову закладку «Їжачок»