Головна Здоров'я Лазерна коагуляція – сучасний метод лікування варикозу

Лазерна коагуляція – сучасний метод лікування варикозу

mamabook
118 Переглядів
варикоз

варикоз

Варикозне розширення вен вважається однією із найпопулярніших патологій. Це пов’язано із гіподинамією, тобто низькою фізичною активністю у сучасному соціумі. Люди практично перестали ходити пішки. Усе частіше вони користуються виключно автомобілями чи громадським транспортом. Вони їздять на ліфті, бо не використовують сходи. Сидячий багатогодинний спосіб роботи – це типовий формат сучасного офісу. Тому дедалі більше пацієнтів уже в більш ранньому віці звертаються із консультацією до флеболога. Медичний центр Medivit спеціалізується на різних методах ефективного лікування. В клініці застосовується лазерна та склеротерапія, проводиться комплексне обстеження вен – виконується УЗД, ехокардіографія з метою оцінки стану всієї судинної системи організму.

Дізнайтеся, чому саме лазерне лікування варикозу вважається одним із найбільш безпечних та ефективних способів. І які особливості в такої терапії.

Кому рекомендовано лікування лазером

Прийняти рішення про необхідність терапії повинен виключно спеціаліст. Після огляду та пальпації у флеболога лікар призначає перелік додаткових обстежень. Результати діагностики чітко демонструють, який стан вен у пацієнта, яка стадія захворювання.

У яких випадках показана лазеротерапія:

  • при варикозних патологіях без ускладненого перебігу;
  • якщо на гомілках розвинулися трофічні виразки;
  • у пацієнта аномальне формування венозної сітки;
  • патологічно розширені кровоносні судини.

Лазерна коагуляція сумісна з іншими методами лікування. Наприклад, при видаленні варикозних вузлів хірургічним методом можна в комплексі коагулювати деформовані вени.

варикоз

Як проходить маніпуляція

На відміну від хірургічного лікування, цей процес не потребує великого об’єму роботи. Коагуляція лазером відбувається швидше за рахунок можливості працювати вибірково, точечно. Спеціаліст ювелірно діє лише на уражені ділянки, не торкаючись лазерним променем здорових тканин. З цієї ж причини реабілітація після лазерної коагуляції відбувається швидше та легше, практично відсутні ризики ускладнень.

Сама процедура виконується під місцевим знеболенням – немає необхідності робити загальний наркоз. Тривалість процедури – не більше 1 години. Спеціаліст об’єднує роботу лазерного апарату з УЗД, аби контролювати чіткість розміщення уражених ділянок.

Особливість процедури в тому, що лазер здатен працювати на різній глибині тканин. І може застосовуватися при лікуванні вен різного діаметру. Лазерну коагуляцію вважають одним із найбільш універсальних та безпечних методів у лікування варикозної хвороби.

Читайте також