Приватна клініка «Центр стимуляції мозку» в Києві надає послуги різнопрофільних спеціалістів з 2013 року. За цей період тут змогли відновити здоров’я тисячі пацієнтів. Лікарі та спеціалісти клініки забезпечені всім необхідним обладнанням, яке дозволяє встановити точний діагноз та дотримуватися всесвітньо прийнятих протоколів лікування. Це допомогло відновити здоров’я та психоемоційний стан багатьом дорослим й дітям.
Клініка надає допомогу різнопрофільних спеціалістів. Напрямки лікування для дорослих:
- неврологія;
- фізіотерапія;
- остеопатія;
- психіатрія.
Сучасні методи в поєднанні з високою кваліфікацією спеціалістів дають бажаний результат, а такий спеціаліст як лікар реабілітолог https://www.brain-stimul.com.ua/directions/dorosla-reabilitacziya/ допомагає повністю відновитись після складних життєвих ситуацій.
Коли потрібно звернутися до реабілітолога
Лікар-реабілітолог спеціалізується на відновленні фізичних та функціональних можливостей організму після захворювань, травм або оперативних втручань. Його допомога важлива для відновлення якості життя пацієнта. Консультація лікаря потрібна в багатьох випадках, коли пацієнт потребує комплексного підходу до відновлення здоров’я. Можливо виділити такі життєві ситуації, після яких без нього неможливо обійтись:
- травми і переломи;
- оперативні втручання;
- серйозні неврологічні захворювання в анамнезі;
- хронічні захворювання опорно-рухового апарату;
- перенесені кардіологічні або респіраторні захворювання;
- в рамках реабілітації після онкологічних захворювань.
І цей перелік можливо продовжувати. Перенесена пневмонія або COVID-19, вікові проблеми або наслідки перебування в зоні бойових дій теж накладають відповідний відбиток на психіку та фізичний стан кожної людини. І тут потрібен саме реабілітолог. Київ — велике, густонаселене місто. І у багатьох його жителів зараз напружений графік роботи й нелегкі життєві обставини. Реабілітолог допомагає відновити не тільки фізичні сили та активність, а й психологічний стан.
Напрями відновлення
Для того, щоб організм повністю чи частково відновив працездатність, застосовуються такі методики:
- лікувальний масаж;
- ЛФК;
- ерготерапія;
- когнітивна терапія;
- трудотерапія;
- психологічна допомога.
Програми реабілітації включають вправи для поліпшення рухливості, зменшення болю, повернення можливостей виконувати повсякденні завдання.
Реабілітація може знадобитись й для тих, хто веде активний спосіб життя та займається спортом. Спортивні травми зазвичай дуже важкі, тому для стовідсоткового відновлення активності спортсмена потрібна кваліфікована допомога, яку надає фізичний реабілітолог.
Таким чином, консультація лікаря-реабілітолога незамінна в багатьох ситуаціях, коли потрібне відновлення після травм, операцій чи захворювань. Рання діагностика та індивідуальний підхід сприяють швидкому одужанню, поверненню до активного способу життя та запобіганню можливих ускладнень.