Діагностувані міжхребцеві грижі та протрузії вимагають лікування. Проте не варто поспішати погоджуватися на хірургічне втручання. Варто спробувати методи сучасної механотерапії. Це ефективний напрямок у реабілітації, що базується на застосуванні спецтренажерів та апаратів для тракції хреба. У центрі Vertebra пацієнти мають можливість пройти комп’ютерне лікування на сучасному обладнанні. Витягування під контролем апарата – найбільше передова тракційна терапія в світовій медичній практиці. Клініка лікування хребта пропонує ефективні та сучасні методики.
Кому рекомендована процедура
Витягування хребта на апараті має широкий профіль застосування. Це базова процедура в лікуванні остеохондрозу, профілактики утворень нових міжхребцевих гриж та протрузій.
При яких діагнозах призначається тракція хребта комп’ютерним методом:
- хронічний больовий синдром у спині;
- будь-які види порушень постави (кіфоз, сколіоз, лордоз);
- при порушеннях координації, шумі у вухах, погіршенні зору, запамороченнях;
- частий головний біль, що пов’язаний зі спазмуванням судин головного мозку;
- протрузія в будь-якому відділі хребта;
- грижі грудного, шийного та інших відділів;
- хвороба Бехтерєва на ранніх стадіях;
- люмбалгія;
- коксартроз та радикуліт;
- міофасціальній синдром;
- механічні пошкодження (травми хребта).
Принцип дії процедури
Тракційне витягування хребта апаратним методом знімає компресію, що виникла в міжхребцевих дисках. Процедура повертає хребет у первинний, фізіологічно правильний стан. Цей метод лікування дозволяє вирішити вже діагностовано або попередити розвиток можливих порушень хребта. Корекції піддаються будь-які зони спини, а також шийний відділ.
За рахунок зміни кута розміщеного диска та фіксації поясами комп’ютерне тракційне відновлення дає можливість впливати точечно. У момент витягування задіяний пошкоджений диск, а тракція відбувається чітко в конкретному відділі хребта.
Витягування хребта дає м’який вплив та збільшення міжхребцевого простору. За рахунок покращення кровотоку підвищується надходження кисню, поживних речовин до зв’язок, м’язів, спинного мозку. На фоні змін у хребті відбувається й загальне покращення функціональності опорно-рухового апарату. Також нормалізується стан суглобів.
У середньому тривалість одного терапевтичного курсу становить 7-10 процедур. Кількість сеансів залежить від діагнозу, віку та фізичного стану пацієнта.