Головна Релакс Кататися на електросамокаті цілий рік реально: ділимося порадами щодо використання

Кататися на електросамокаті цілий рік реально: ділимося порадами щодо використання

mamabook
93 Переглядів
самокат

Image

Електросамокати переживають бум популярності. Дедалі більше людей використовують їх для швидких поїздок на роботу, навчання чи у справах. Однак керування пристроєм у зимовий і літній час значно різниться. Пропонуємо детально розібратися з усіма нюансами.

Використання електросамоката взимку

Взимку використовувати електросамокат складніше, ніж влітку, але цілком реально. Головні складнощі — низькі температури, сніг, ожеледь. Тому перш ніж купити електросамокати на allo.ua, радимо підготуватися:

  1. Вибирайте якісні зимові шолом, куртку, штани, рукавиці — одяг має гріти та захищати від вологи. Деякі виробники випускають спеціальну «екіпіровку самокатника».
  2. Налаштування електросамоката передбачає заміну шин на моделі з глибоким протектором, які підходять для снігу та льоду. Потрібно перевірити заряд акумулятора — на морозі він швидше сідає.
  3. Для водіння слизькими дорогами важливо залишатися дуже обережним і акуратним. На поворотах не можна різко крутити кермо, потрібно скидати швидкість. Гальмівний шлях на льоду в рази довший.

Корисними аксесуарами стануть:

  1. шиповані накладки на шини для кращого зчеплення з дорогою;
  2. гумові насадки на кермо для зручного хвата в рукавицях;
  3. накладки з функцією підігріву керма від акумулятора самоката або повербанка;
  4. окуляри та маски від зустрічного потоку морозного повітря.

Після поїздки обов’язково потрібно протерти електросамокат від снігу, поставити заряджатися в тепле приміщення. Не варто залишати пристрій на вулиці — акумулятор може вийти з ладу.

самокат

Особливості катання влітку

Літо — найкомфортніший час для поїздок. Погода м’яка, дороги сухі. Однак і тут є моменти, на які варто звернути увагу:

  1. За високих температур важливо одягати легкі речі з натуральних тканин, щоб не перегріватися. Обов’язково потрібно використовувати захисний шолом, а також наколінники, напульсники та рукавички — цей мінімум убезпечить у разі падінь.
  2. Налаштування електросамоката влітку включають максимальний швидкісний режим і вимкнення підсвічування у світлий час. Корисно заряджати акумулятор до 100%, щоб вистачило запасу ходу.
  3. У спеку потрібно контролювати нагрівання двигуна й акумулятора, робити зупинки для охолодження.

Одна з головних літніх небезпек на дорозі — розплавлений асфальт. Уникайте їзди по м’якому покриттю, ризикуючи зіпсувати шини. Також будьте акуратнішими під час проїзду калюж — намочивши двигун, можна допустити коротке замикання. За правильної підготовки та дотримання запобіжних заходів електросамокат стане надійним транспортом цілий рік. Головне — вибирати моделі з посиленою рамою, потужнішим двигуном і містким акумулятором. І не забувайте стежити за технічним станом пристрою і підбирати екіпіровку за погодою. Тоді навіть зимові поїздки принесуть тільки задоволення.

Читайте також