Головна Малюки Як вибрати дитячу ковдру

Як вибрати дитячу ковдру

mamabook
240 Переглядів
ліжко

ліжкоБудучи вагітною, жінка з нетерпінням чекає на свого малюка. Та коли ця омріяна зустріч таки відбувається, виникає безліч питань, відповідь на які треба знати тут і зараз. Як купати, чим годувати, що одягати, як оберігати… Один із важливих моментів – як тримати малятко у теплі. Окрім маминих рук, основне джерело тепла для дитини – дитяча ковдра. Малюк протягом перших кількох тижнів дуже важко переносить перепади температури. Він звик до температури матусиного тіла й опинившись поза його межами постійно перебуває у стресовому стані. Тому потрібно по максимуму зробити все, щоб новонароджений був у теплі та комфорті.

Якою має бути ковдра – вимоги

Обираючи для свого дитинчати одіяло, пам’ятайте:

  • наповнювач повинен бути натуральним та гіпоалергенним;
  • тканини – пофарбовані натуральними неяскравими фарбами;
  • ковдрочка повинна добре пропускати повітря та легко вбирати вологу;
  • одіяльце має бути легке та водночас тепле;
  • не має бути сторонніх запахів.

Подивитись різні варіанти можна, наприклад, в інтернет магазині Баюбай https://bayubay.com.ua/odejala/detskie-odeyala/

Також обов’язково зверніть увагу на розмір ковдри. Так, як дітки зазвичай крутяться уві сні, ковдра має бути трохи більшою за ліжко. Приміром, якщо ліжечко для новонародженого 60 на 120 сантиметрів, ковдру варто шукати 80 на 120.

Загалом є три стандартні розміри: 90 на 90, 100 на 135 та 110 на 140 сантиметрів. Проте підшукати можна все, що побажає ваша душа… І навіть більше – чималий попит породжує пропозицію. Результат – великий вибір на ринку домашнього текстилю.

Ребенок спит

Чим укривати дитину влітку, а чим взимку?

Зайдіть до будь-якого інтернет-магазину і побачите широкий асортимент дитячих ковдр… Різних розмірів та кольорів, вони ваблять покупців та стимулюють купити, якою б не була ціна. Адже кожен хоче для своєї дитини найкраще… Гарне, зручне, тепле одіяльце, з-під якого маля і вилізати не захоче!

Та не забувайте – для кожного сезону треба окрему дитячу ковдру. Взимку вона має максимально зігрівати дитини, влітку – давати тілу дихати та не пітніти.

Ковдри для зими:

  • пухова – екологічна, легка, поглинає вологу. Зазвичай виготовлена із гусячого або лебединого пір’я. З мінусів – погано виводить вологу, у ній накопичуються пилові кліщі;
  • вовняна – найпопулярніша. Виготовляють із верблюжої, овечої або шерсті лами. Гарно гріє, має хороший повітрообмін, гігроскопічна, легка, приємна на дотик;
  • бамбукова – добре зберігає тепло, не викликає алергії, проста у догляді, гігієнічна;
  • з холлофайбером – синтетичний наповнювач (поліестер). Бюджетний, легкий, добре зберігає тепло, швидко висихає після прання;
  • бавовняна вата – попит падає. Гіпоалергенний матеріал, чудово зберігає тепло. Мінус – важкий, з часом вата береться грудками.

ковдра

Ковдри для літа:

  • з бавовни – популярні. М’які, міцні, легкі. Бувають двох видів: байка (не викликає подразнень, добре тримає тепло, гладка) та махра (ворсиста, добре пропускає повітря, гігроскопічна, легко переться, швидко висихає);
  • з льону – чудовий, але не бюджетний варіант;
  • з флісу – синтетичне трикотажне волокно, легке, приємне, не подразнює шкіру, проте погано пропускає повітря та втрачає привабливість від прання.

Та які б поради ми не давали, правило одне: обирайте для своєї дитини все найкраще! Материнське серце підкаже!

Читайте також