Головна Здоров'я Чим корисний карпатський чай: склад трав та опис

Чим корисний карпатський чай: склад трав та опис

mamabook
287 Переглядів
кульбаба

кульбаба

Відпочиваючи у Карпатських горах, більшість українців традиційно везуть додому та друзям трав’яний чай у якості сувеніру. Проте це не просто смачний запашний напій. Чай, що був зібраний у гірський місцевості, має цілющі властивості. Це мікс величезної кількості лікарських рослин із високим вмістом біологічно активних речовин. Усі вони зростають в екологічно чистій зоні, тож немає ризиків отримати токсини. Кожен компонент напою має свою цінність. На сайті магазину Рослина Карпат ви можете підібрати доступні та ефективні фітопрепарати, а також справжні гірські чаї та трав’яні сиропи.

Дізнайтеся, які рослини найчастіше включені до складу карпатського чаю. І яке вони мають значення для здоров’я?

Чебрець

Базова рослина для профілактики та лікування застудних захворювань. Зокрема запальних процесів в органах дихальної системи. Чай із чебрецю рекомендовано при сухому кашлі, бронхіті, коклюші. Якщо пити чай із цією рослиною на постійній основі, то він покращує роботу серця й судин. Оскільки в складі є ще речовини, що мають виражену протитромбозну дію.

Оман

Найчастіше використовується підземна частина рослини. У кореню девясилу сильний протизапальний ефект, тому чай з оманом рекомендують при артритах, ревматизмі та інших запальних процесах у суглобах. Чай із цією рослиною має чимало корисних властивостей:

  • посилює відтік жовчі та покращує травлення;
  • виражений сечогінний ефект;
  • протизастудний засіб;
  • стимулює формування мокроти.

Вивчаючи магазин Рослина Карпат каталог, ви зможете підібрати різні трав’яні збори, які також допомагають при застуді, мають жарознижуючу дію та стимулюють імунітет.

эхинацея

Арніка

Знайти цю рослину можна лише високо в горах. Тому чай із арнікою – чистий, нетоксичний продукт. Для напоїв використовують квіти. Вони підвищують життєвий тонус і гарно впливають на роботу жовчного міхура.

Чай із арнікою вважається суто жіночим напоєм. Якщо вживати його курсами, він допомагає нормалізувати цикл, зменшити біль за рахунок розслаблення мускулатури матки. Якщо випивати по 2 чашки чаю із арнікою ввечері, то напій має седативну властивість. Такій збір рекомендовано людям із тривожними станами, безсонням.

Листя чорниці, брусниці, ожини

Це величезний набір вітамінів і мінералів. Листя робить карпатський чай дуже ароматним, із насиченим трав’яним смаком. Рослина Карпат сайт пропонує різноманітні трав’яні збори, до складу яких часто включені саме ці гірські рослини.

Іван-чай

іван чай

Одна з головних рослин Карпатських гір. Найчастіше продається саме ферментований іван-чай. Під дією власних кислот та роботи корисних бактерій відбувається оброблення рослини. За рахунок ферментації підвищується біодоступність цінних нутрієнтів, чай зберігається довше, він стає смачнішим та має більш насичений колір.

Звіробій

Здавна вважається однією із найкращих рослин для травної системи. Звіробій часто присутній у трав’яних карпатських зборах. Також його можна пити окремо.

Плоди глоду

Чудова альтернатива шипшині. У глоду терпкий та характерний смак, що лише покращує характеристик будь-якого трав’яного чаю. Плоди глоду захищають від різких стрибків глюкози в крові, також здатні нормалізувати пульс.

Читайте також