Головна Здоров'я Чому сухофрукти шкідливі для здоров’я?

Чому сухофрукти шкідливі для здоров’я?

mamabook
45 Переглядів
чорнослив

чорносливСухофрукти за своєю користю прирівнюються до горіхів, меду. Їх вважають натуральним замінником солодощів, проте не враховують негативні моменти вживання сухих фруктів. Чим вони можуть бути небезпечні?

Порушення травлення

Надлишок сухофруктів може спровокувати шлунково-кишкові проблеми: здуття, біль у животі, запори чи, навпаки, діарею. Це відбувається через надмірне вживання клітковини.

Зайва вага

Фрукти в свіжому вигляді – це вже велика кількість цукру. А якщо з них випарувати воду, то отримаємо надмірно солодкі сухофрукти. І в цього продукти надмірно велика калорійність. Тож дуже помилково вживати сухофрукти як перекус, бо з часом це гарантовано призведе до набору ваги.

Стрибки глюкози в крові

Сухофрукти мають високий глікемічний індекс. Такі продукти провокують різкі стрибки рівня цукру в крові. Проте через 30-40 хвилин ви помітите різке зниження енергії, бо тепер відбулося падіння цукру. Так діють на організм усі швидкі вуглеводи, до яких відносяться й сухофрукти.

Загострення астми

Якщо ви їсти консервовані (мариновані) сухофрукти, то вони стають джерелом двоокису сірки. Ця речовина – потужний алерген, провокує приступи бронхіальної астми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знизити тиск без ліків

плашка

Читайте також