Головна Релакс Чому люблять копчене м’ясо

Чому люблять копчене м’ясо

mamabook
209 Переглядів
бекон

бекон

Багатьом подобається копчене м’ясо. І це не дивно, оскільки продукт має особливий аромат та смак. Найчастіше використовують як закуски або у складі асорті. Проте часто копчене м’ясо є інгредієнтом для салатів, солянок, сендвічів та піци.

У чому користь

Вітамінно-мінеральний склад залежить від того, який вид м’яса приготовано. Проте, який би ви продукт не вибрали, в ньому міститься велика кількість білка, необхідна кожному з нас.

Споживання копченого м’яса:

● дозволяє відновити енергетичний баланс;

● додає сил;

● покращує емоційний стан.

Потрібно враховувати один важливий нюанс. Вживати продукт не рекомендується людям, у яких є проблеми з кишково-шлунковим трактом та серцево-судинними захворюваннями.

Найпопулярніші делікатеси

Копчене м’ясо буває найрізноманітніших видів. Найчастіше купують такі делікатеси:

1. Корейка. Для приготування використовуються частини спини половини свинячої туші

2. Грудинка. Готується з грудночеревної частини. Грудинка буває копчено-варена, копчено-запечена і сирокопчена.

3. Бекон. Використовується шийно-лопаткове або грудночеревне м’ясо. Бекон буває двох типів — сирокопчений і копчено-запечений.

4. Шинка. Приготована з передніх і задніх свинячих окороків без кісток.

5. Шийка. Її особливість в тому, що на розрізі є красивий мармуровий малюнок.

6. Шпик. Готується з жирової прослойки свинячої туші. Чудовий варіант для бутербродів.

В основному для копчення використовується свиняче м’ясо. Проте можна придбати продукцію і з телятини. Наприклад — язик, який огортають шпиком, а потім коптять. Доволі популярна теляча вирізка. Продукт натирають спеціями, а потім запікають. На ринку також є копченості з баранини.

ветчина

Особливості зберігання

Для того, аби продукт якомога довше залишався корисним і смачним, потрібно притримуватись деяких рекомендацій.

Зберігати м’ясо варто в сухому приміщенні, яке добре провітрюється і куди не потрапляє сонячне світло. Температура повинна бути в межах 5–8 градусів.

Дехто зберігає копченості в погребі, але це не найкращий варіант. Справа в тому, що повітря надто вологе, а температура нижча, ніж потрібно. Це призведе до того, що м’ясо покриється пліснявою.

Можна зберігати копчені продукти і в холодильнику. Якщо потрібно збільшити термін придатності, то допускається заморожування.

Зазвичай копчене м’ясо має доволі великий термін придатності — від декількох тижнів і до 6 місяців. Проте багато що залежить від місця зберігання, способу готування і виду сировини. Тому варто час від часу перевіряти продукти — якщо з’явився сторонній запах і слизький наліт, то споживати уже не варто.

Источник: сайт dymne.com.ua

Читайте також