Головна Релакс Як безкоштовно вивчити німецьку мову? Поради від Language School

Як безкоштовно вивчити німецьку мову? Поради від Language School

mamabook
30 Переглядів
європа

європаСьогодні мова піде про іноземну мову, що займає третє за популярністю місце у світі, мову Шіллера та Гете, мову країни, яка славиться найвищою якістю своєї продукції. Звичайно ж, ми говоримо про німецьке, і, безумовно, його варто вивчати. Питання в тому, яким саме способом. Можливо, вам підійдуть заняття у мовній школі Language School, або курси німецької мови онлайн. Проте сьогодні ми докладніше поговоримо про самостійне навчання.

Чи можливо самостійно вивчити німецьку?

Звісно так. Крім того, це навіть зручніше, ніж якщо ви вивчали мову на курсах або з репетитором. Адже в такому випадку ви можете самі регулювати обсяг знань, зупинятися на тих аспектах, які потрібні саме вам, і робити це у зручний для вас час. Можна брати безкоштовні уроки німецької мови на спеціалізованих сайтах, можна дивитися фільми та серіали, або ж завантажувати подкасти та аудіолекції. Незайвим буде перегляд новин на порталах Німеччини, спілкування у соціальних мережах із носіями мови.

Почати можна з простих речей – для початку вивчити алфавіт та правила читання/вимови. Паралельно можна пізнавати найпопулярніші фрази та вирази, які використовуються у повсякденному мовленні. Встановіть на телефон безкоштовні програми, щоб вивчити активний словник. Загалом, використовуйте можливості сучасного цифрового світу максимум і у вас все вийде!

робота

Найкращі сайти для вивчення німецької мови

На допомогу початківцям пропонуємо кілька джерел для самостійного навчання.

  • Deutsch-online – сайт із зручним інтерфейсом, де ви легко знайдете комплексні програми для вивчення німецької мови. Крім того, тут є онлайн-перекладач та можливість придбати групові та індивідуальні курси.
  • Ресурс Dw.com 30 різними мовами, включаючи німецьку. Тут ви можете дізнатись новини політики, культури, економіки, а також вивчати німецьку мову з найактуальнішим на сьогоднішній день словником.
  • Сайт інституту Ґете пропонує курс з безкоштовного вивчення німецької мови. Ви можете зареєструватися та ознайомитись з програмою, а також скористатися чатом для спілкування з носіями мови.
  • Duolingo – широко відомий ресурс для вивчення безлічі мов, у тому числі й німецької. Ви знайдете собі безліч нетривіальних уроків, а ігровий підхід забезпечить невгасаючий інтерес до навчання.
  • Сайт Speakasap з назвою, що говорить про те, що ви дуже скоро зможете легко і невимушено спілкуватися німецькою мовою з оточуючими. Не бійтеся вивчати нове, просто почніть – і ваші зусилля будуть винагороджені!

Читайте також