Головна Здоров'я CAD-CAM фрези: вигідна пропозиція від SeTrade

CAD-CAM фрези: вигідна пропозиція від SeTrade

mamabook
59 Переглядів
Резекція верхівки кореня зуба

хирургВи замислювалися про те, як новітні технології допомагають людям у різних сферах діяльності? Варто поговорити про переваги рішення CAD-CAM фрези купити в інтернет-магазині SeTrade з доставкою по Україні.

Характеристики CAD-CAM фрез

CAD-CAM фрези – сучасні інструменти, створені для обробки різноманітних матеріалів за допомогою комп’ютерних технологій. Вони використовуються у різних галузях – таких, як автомобільна промисловість, машинобудування, виробництво, архітектура, медицина. Характеристики CAD-CAM фрез вражають:

 • висока швидкість обробки;
 • максимальна точність;
 • довговічність;
 • універсальність.

Завдяки високоточним технологіям та виготовлення з інноваційних матеріалів, подібні інструменти здатні впоратися навіть зі складними завданнями.

Специфіка використання в сучасній медицині

CAD-CAM фрезування активно застосовується для створення медичних пристроїв різного призначення: зубні коронки, імплантати та інші ортопедичні та хірургічні пристрої. CAD-CAM технологія в зуботехніці дозволяє виготовляти протези з високою точністю та індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

У хірургії методика необхідна для виготовлення біоматеріалів та медичних пристроїв для відновлення функцій органів і тканин. Ця технологія може допомагати у реконструкції або відновленні пошкоджених або втрачених частин тіла, наприклад, виробництво протезів для людей з ампутаціями чи травмами.

Демонстративні моделі органів і систем необхідні для навчальних процесів, медичних конференцій, наукових досліджень. CAD-CAM фрези також дозволяють розробляти складні ортопедичні вироби, костюми для людей з особливими потребами, а також індивідуальні пристосування для пацієнтів з різними хворобами та ушкодженнями.

Галузі застосування

Розглянемо перелік сфер, у яких продукт найбільше затребуваний:

 • машинобудування – використовуються для обробки деталей машин, створення механізмів;
 • автопром – для виробництва запчастин та автомобілів, дозволяючи створювати деталі з високою швидкістю та точністю, що покращує процес складання;
 • архітектура – з метою створення архітектурних елементів, обробки різних матеріалів;
 • медицина, стоматологія – створення протезів, імплантантів, що дозволяє запропонувати пацієнтові індивідуальне рішення та покращити результат лікування;
 • виробництво: електроніка, суднобудування, енергетика – з метою оптимізації виробничих процесів та покращення якості продукції.

Резекція верхівки кореня зуба

Класифікація та придбання

Безпосередньо CAD-CAM фрезі можуть бути умовно поділені на кілька класів – залежно від характеристик:

 • за матеріалом виготовлення – діамант, карбід;
 • за формою ріжучої кромки – конічні, кульові, плоского дна;
 • за призначенням – для обробки кераміки, металу, пластику та інших матеріалів.

Величезним плюсом покупки CAD-CAM фрез в інтернет-магазині SeTrade є грандіозний асортимент, конкурентоспроможні ціни та висока якість. Компанія співпрацює безпосередньо з виробниками, тому покупець може бути впевненим у справжності товару.

Залишаючи заявку на консультацію, можна поспілкуватись з кваліфікованим спеціалістом, отримуючи відповіді на всі запитання. Варто приділити час перегляду онлайн каталогу, де описаний перелік характеристик товарів.

Покупка онлайн супроводжується максимальним комфортом, зручним способом оплати та швидким доставлянням. Товар можна отримати з мінімальними витратами часу до будь-якого українського регіону. Не відкладайте покупку CAD-CAM фрез на сайті SeTrade – поспішайте відкрити для себе нові можливості в обраній сфері діяльності!

Читайте також