Головна Світ мами Блог читателя: мой отзыв о мультиварке Panasonik SR-TMJ181

Блог читателя: мой отзыв о мультиварке Panasonik SR-TMJ181

mamabook
108 Переглядів

мультиварка

Про мультиварку я мріяла років , напевне, 2 чи 3. Завжди уявляла, скільки вільного часу у мене з’явиться, що зможу готувати дітям супчик і водночас гуляти із ними в дворі. На той час ми жили в багатоповерхівці. І мені потрібно було вибирати, або прогулянки на свіжому повітрі, або свіжий супчик на обід. Адже завжди все робила сама. І якшо хотіла погодувати їх після прогулянки, то або готувала, а тоді йшли на вулицю. Або готувала після прогулянки. Це або ми їли їже не зовсім свіже, або діти навіть могли не дочекатись і заснути.

І ось минулого року моя мрія нарешті збулась, Святий Миколай приніс мені в подарунок мультиварку Panasonik SR-TMJ181. Я з радості стрибала та раділа, як ніякій покупці чи подарунку раніше.

Але та радість якось майже відразу змінилась розчаруванням. Спекла я сирну запіканку – вдалась дуже смачна, потім варила суп та тушила овочі із м’ясом – не сподобалось, на плиті було б швидше та простіше для мене. На той час чоловік сам водив та забирав дітей із садка, а я сиділа переважно дома і моєю роботою було прибирання та готування. У мене якось уже й охота почала відпадати у ній готувати.

Але за деякий час ми мали робочих у хаті, яких я мала годувати три рази у день. Ось тут я й оцінила її по заслузі. Я вставала раніше та готувала в мульті щось ріденьке, хтось приходив о 8 ранку, хтось в 9, а сніданок свіжий та гарячий. Те ж саме з обідом. Я не знала коли точно вони будуть обідати, бо завжди старались закінчити певний обсяг роботи, щоб нічого не засихало. Тому я уже після сніданку починала готувати обід. І до того часу, коли мені потрібно було класти дітей спати уже все було готове. Я зрозуміла що мультиварка – це дійсно класна річ.

Найбільше мені подобається у ній готувати бісквіт, запіканки, тушену капусту, холодець, молочні каші, згущене молоко та навіть сало на смалець топити. Єдине, що випікати булочки чи пироги краще у духовуці, не вдаються такі у мульті. Зараз змушена сама їздити по дітей в садок у місто (ми живемо у приміському селі), це займає дві години часу. А приїзджаємо, а вечеря уже готова і я можу вечір присвятити діткам.

А ще вона стане нам надійною помічницею у літніх поїздках. Адже ми часто їздимо до волинських озер. Там є світло, і переважно лише одна електрична плитка на кілька сімей, до якої великі черги. Тепер ми зможемо готувати самі у своїй мультиварці що захочемо: і суп, і пельмені, і кампот, і каші. Зараз це моя любов, моя надійна помічниця. І не даю їй уже й дня відпочити, іноді зранку до вечора щось нам готує.

Дівчата, якщо у вас є можливість придбати таку річ – навіть не задумуйтесь. Це дійсно величезна поміч для господинь, які люблять домашні страви але не мають часу довго стояти біля плити.

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

знаки зодиакаНа фото: сережки-гвоздики зі знаками зодіаків – Інтернет-магазин Tovarik.com.ua, розділ Біжутерія

mamabook.com.ua

Читайте також