Головна Світ мами Блог читателя: мой рецепт хлеба

Блог читателя: мой рецепт хлеба

mamabook
188 Переглядів

хлеб

Хліб – усьому голова, каже народне прислів’я. Адже це головний харч усіх часів та народів. І звичайно, домашній хліб, його аромат та смак ніколи не зрівняється із фабричним.

У мене ось уже 6 років є хлібопічка і ми дуже рідко купуємо хліб, печу сама приблизно через день. Перепробували уже кучу рецептів: із салом, цибулею, спеціями різними, помідором. Але класичний хліб, без усіляких добавок та начинок – завжди найсмачніший, ніколи не приїдається.

Пропоную вам свій рецепт білого хліба, випеченого у хлібопічці, який їмо самі та вгощаємо своїх друзів уже кілька років.

  • Мука пшенична, вищий ґатунок – 700 грам,
  • Дріжджі сухі 1 чайна ложка (без верха)
  • Сіль – 2 чайні ложки
  • Цукор – 2 столові ложки
  • Вода (тепла) 350-370 мл.
  • Олія оливкова – 2 ст.л

Дріжджі розвести у теплій воді, добавити цукор та дати підійти ( приблизно 5-10 хвилин). Муку просіяти, добавити в муку сіль, олію, вилити дріжджі та замісити еластичне тісто ( я все роблю у хлібопічці). Вмикаю програму «Білий хліб» та приходжу через 3 години на незрівнянний аромат свіжого хліба. Смачного!

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

бижутерияНа фото: стильні сережки з українською символікою – Інтернет-магазин Tovarik.com.ua, розділ Біжутерія

Читайте також