Головна Світ мами Блог читателя: чем занять ребенка в транспорте

Блог читателя: чем занять ребенка в транспорте

mamabook
105 Переглядів

ребенок

Недавно трішки приболіла та змушена була поїздити деякий час у поліклініку на процедури. Так як ми живемо у селі, то прийшлось їздити у районну лікарню. Я не маю на кого лишати меншу доньку і ми їздили разом. Дорога не зовсім близька, щодня година часу в одну і другу сторону. І якщо перші два дня Владі було цікаво дорогою, то пізніше почала капризувати. Потрібно було терміново придумувати чим її забавляти.

Ось кілька ідей, які ми використовували:
– Назвемо її «Що робиться за вікном»: можна рахувати машини, вчити якого вони кольору, шукати пташечок, собачок, котиків, дивитись де бабуся стоїть на зупинці.
– Пальчикові ігри: сорока- ворона, п’ять поросят, сіли діти – встали діти, просто рахувати пальчики дитини або мами та інші вам відомі.
– Ігри на смартфоні. Я не прихильник такого, бо мене відразу закачує у транспорті, але діти це дуже люблять. Зараз у нас улюблена гра «Мишеняткова абетка», також ідуть на ура різні пазли, розмальовки, брязкальця та «Колобок»
– Цікаве в маминій сумочці. Щось цікаве завжди знайдеться в маминій сумочці, можна ручкою помалювати у блокноті, можна білетик рвати на дрібненькі шматочки та кидати назад у сумку, намалювати на пальцях мами лице бабусі та дідуся і розказати пальчикову казочку.
– Якщо уже починається каприз у нас діяли такі способи: подути легенько в обличчя і попросити теж саме зробити мамі, притулити долоньки до своїх очей та поморгати, війки залоскочуть і маля відразу заспокоїться.
– Печиво. Я брала дрібне печиво типу «Зоологічне» чи «Букви та цифри», можна і перекусити і звіряток згадати чи букви повчити.
– Плеєр. Записували спеціально улюблені дитячі пісеньки.

А на процедурах Влада дивилась на планшеті «Маша і Ведмідь» та зовсім не заважала персоналу, головне не забути зарядити. Ось так ми і від’їздили усі дні.

Я описала усе те, що подобалось моїй донечці, можливо для когось підійдуть інші способи, але варто спробувати усе аби дорога пройшла спокійно та без капризів.

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також