Малювання. Мої діти обожнюють цей вид творчості. Але щоб заохотити їх, стараюсь щоразу придумати щось інше. Пропоную кілька способів для малювання окрім традиційного олівцями, фломастерами чи пензликом.
1. Малювання крупами. Найбільше для цього підходить манка, вона дрібна та розсипчаста, легше намалювати тоненькі лінії. Просто насипаємо її на тацю та показуємо як створити малюнок. Важливо лише наперед бути готовим, що матеріал може опинитись на підлозі.
2. Відбитки. Малюємо пальчиковими фарбами (рецепт приготування фарби в домашніх умовах є в моєму блозі) відбитки. Використовуємо будь які підручні матеріали: листочки, пластикові чи пропіленові іграшки, вирізані фігурки із овочів, пластикову бутилку…
3. Долоньками. Це для найменшеньких. Дозволяємо вмочувати у пальчикову фарбу пальчики та ставимо дощик- крапочки, ведемо стежечку, розмазуємо хмаринку, долоньками малюємо квіточки та все те, що підкаже фантазія.
4. Воскові олівці + фарба. Малюємо на папері восковими олівцями картинку, а далі дозволяємо розмалювати фарбами. Якщо намалювати образ білим олівцем та дати розмалювати, то можна продемонструвати діткам фокус, як на білому листі самі собою з’являються картинки, реакція дітей неймовірна.
5. Олівці + стирачка. Простим олівцем, або якщо є гарна стирачка то й кольоровими замальовуємо аркуш паперу на якому буде наша картинка. Та дозволяємо дітям з допомогою гумки створити образ, стираючи лінії.
Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова
Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!