Головна Краса Блефаропластика нижніх та верхніх повік: показання та особливості операції

Блефаропластика нижніх та верхніх повік: показання та особливості операції

mamabook
129 Переглядів
ринопластика

ринопластика

Із віком шкіра поступово втрачає свою еластичність. Постійна гравітація та зменшення еластичності шкіри сприяє накопиченню жирових клітин на верхній та нижній повіці. Надлишок шкіри провокує зморшки та нерівності, що призводить до утворення додаткових складок на верхніх повіках. Вони можуть нависати над віями та навіть погіршувати зір. Вікові зміни верхніх і нижніх повік можуть призвести до послаблення жирової мебрани в орбітальній зоні. Естетична медицина чудово вирішує безліч б’юті-проблем. Сьогодні хірургічна корекція дозволяє візуально прибрати асиметрію, заломи та омолодити людину на 5-10 років. Серед популярних видів омолоджувальних процедур – це пластика обличчя, ринопластика, блефаропластика, корекція вилиць.

Дізнайтеся, як вирішити проблему нависання повік. І які особливості цієї процедури.

блефаропластика

Показання до проведення блефаропластики

Пластика повік призначена для підтягнення або ж видалення надлишку шкіри та жирової тканини, аби покращити зовнішній вигляд повік та відновити молодий відкритий погляд очам.

Головні показання до хірургічної корекції:

  • зайва шкіра, яка приховує над верхньою повікою природню складку;
  • дрябла, атонічна, звисаюча шкіра з верхніх повік, що погіршує зір;
  • постійний набряк, припухлість у зоні верхніх та нижніх повік;
  • синдром втомлених очей;
  • дрібні зморшки на нижніх повіках;
  • мішки та темні кола під очима;
  • виражене обвисання нижніх повік.

блефаропластика

Як відбувається операція

Незважаючи на хірургічне втручання, блефаропластика – пластика нижніх та верхніх повік не залишає помітних рубцювань на шкірі. Лікар робить точні розрізи в природній складці верхньої повіки, під нижньою повікою або ж нижче лінії росту вій. Таким чином, після регенерації розрізи непомітні. Для корекції нависаючої верхньої повіки достатньо розрізу в природній складці, через яку можна дістати надлишок жирової тканини, виконати підтяжку м’язів та видалити зайву шкіру за необхідності.

Оскільки регенерація – це тривалий природний процес, то остаточний результат після проведення маніпуляції пацієнт побачить через 3 тижні. Розрізи зникають поступово – до кількох місяців. Результати естетичної хірургії повік завжди довготривалі – від 3 до 5 років. Припухлий зовнішній вигляд повік, що був спровокований надмірним відкладанням жирової тканини, після видалення більше не відновлюється і не потребує повторної корекції навіть із часом.

Покращити результати пластики можна комплексним підходом. Після регенерації тканин рекомендується додатково виконати фракційний CO2 лазер. Це лише підсилить процес омолодження шкіри навколо повік та брів, згладить «гусячі лапки» та сітку дрібних мімічних зморшок.

Читайте також