Головна Релакс Безпека біля води: рекомендації щодо використання каркасних басейнів

Безпека біля води: рекомендації щодо використання каркасних басейнів

mamabook
81 Переглядів
басейн

басейн

Водні процедури у будь-яких басейнах, в тому числі й сезонних каркасних конструкціях, дарують багато радості й позитивних емоцій. Проте, щоб враження про літній відпочинок не були зіпсовані, обов’язково треба дбати про безпеку. Це питання вимагає уваги ще при виборі й монтажі. Щодо купівлі, надавати перевагу доречно магазинам, які реалізують якісні товари брендів з хорошим іміджем. Так, каркасні басейни в інтернет-магазині Ле Тойс мають стійкий каркас із металу і тришарову міцну чашу, завдяки чому забезпечується надійність конструкції, комфорт при використанні басейну. Можна обрати каркасний басейн Intex або Bestway як для дітей, так і для сімейного купання.

Наступний крок – встановлення. Будь-який каркасний басейн використовується з під’єднанням фільтрувальної помпи. Монтаж неподалік розеток є важливою вимогою. Подовжувачі та перехідники застосовувати не рекомендується: при контакті з водою існує ризик отримати удар струмом. Крім цього, об провід, непомітний на фоні газонної трави, легко перечепитися, особливо, непосидючим малюкам.

Яких правил необхідно дотримуватися, коли діти приймають водні процедури?

Малюкам обирається спеціальний басейн для дітей, з невеликою глибиною. Підлітки від 12 років уже можуть купатися й у басейнах сімейного формату. Потрібно встановити зручну драбину, відповідного для дітей розміру.

Не обійтися без захисних аксесуарів – надувних кругів, нарукавників. Надувні матраци не можуть стати заміною, оскільки вони не достатньо стійко тримаються на поверхні води. Не варто забувати й про захист від сонця, зокрема, якщо ділянка не затінена: панамки чи кепки у такому разі обов’язкові. Оптимально купити каркасний басейн з дашком, який захищатиме найменших любителів поплюскатися від прямого сонячного проміння. З 12 до 16 години розумно зайнятись чимось іншим, крім відпочинку на воді, оскільки сонце в цей час дуже активне.

Під час купання діти мають бути під наглядом. Так, поради про те, що не можна штовхатися, жартома опускати одне одного під воду, обманювати старших чи ровесників, кличучи на допомогу, коли все гаразд, можуть бути проігноровані маленькими непосидами, тому краще не спускати очей.

Щодо температури води, ідеальний показник +28 градусів. В такому випадку малюкам не загрожуватиме перегрів або переохолодження. Розумним рішенням стане купівля килимка, який за потреби підігріватиме воду до комфортної температури.

Про що слід пам’ятати дорослим, збираючись купатися у каркасному басейні?

Зрілому поколінню також треба зважати на правила:

  • Не заходити в дуже холодну воду. Так, організм дорослих стійкіший до низьких температур, проте якщо вода дійсно дуже холодна, це небезпечно: можуть виникнути судоми, проблеми з серцем чи застуда.
  • Перед купанням не слід сильно наїдатися, особливо, з апетитом і на голодний шлунок.
  • Вживання міцних напоїв необхідно відкласти – у нетверезому стані нещасні випадки на воді є чи не найчастішими. Якщо поряд купаються діти, за якими треба слідкувати – спиртне однозначно є табу.
  • Без драбини не обійтися, щоб не підковзнутися, заходячи чи виходячи з басейну. Крім цього, яким би не був міцним металевий каркас, від часто спираючись на нього, стійки й перекладини можна пошкодити.
  • Захисту від сонця теж потрібна увага – головні убори, протисонцеві окуляри дуже доречні, як і вибір «правильного» часу для прийняття купелі.

Для забезпечення гігієни регулярно підтримується чистота, особливо, якщо це сімейний басейн, де одночасно можуть відпочивати діти та дорослі. Коли резервуаром не користуються, його треба накривати тентом, аби уникнути потрапляння сміття, листя, гілок і т.д. Крім цього, не можна допускати перегрівання води вище +28 градусів, навіть якщо в басейні немає людей. При такій температурі у воді можуть розмножуватися водорості, шкідливі бактерії й грибки, які можуть спровокувати захворювання.

Читайте також