Головна Релакс Безкоштовні інтерактиви онлайн від музею у темряві!

Безкоштовні інтерактиви онлайн від музею у темряві!

mamabook
520 Переглядів
Третя після опівночі

Третя після опівночіМузей у темряві “Третя після опівночі” проведе день відкритих дверей онлайн: безкоштовні інтерактивні заняття, знайомство з незрячими гідами та прямий ефір з усією командою у Facebook.

18 травня — Міжнародний день музеїв. В умовах карантину неможливо відзначити це свято разом в музеї. Але команда “Третя після опівночі” знайшла вихід провести день відкритих дверей онлайн!

“Під час карантину ми розробили онлайн-квест для дітей. В Міжнародний день музеїв ми проведемо інтерактивні заняття безкоштовно, під час яких діти потренують свої органи чуття та познайомляться з незрячими гідами музею! Ми знаємо, як зайняти дітей весело та з користю”, Аліна Марненко, співзасновниця та керівниця музею.

Чи існують певні ділянки на язику для кожного смаку? Як ніс впливає на наш тембр голосу? Без слуху і зору важче тримати рівновагу чи навпаки? Про це та інше учасники зможуть дізнатись вже в понеділок!

Участь є безкоштовною за умови реєстрації на сайті: http://0300.com.ua/5chuttiv

Крім того, о 19:00 команда музею проведе прямий ефір на своїй сторінці у Facebook. Планують розповісти цікаві історії та розважити глядачів інтерактивними завданнями.

“Нас часто просили провести онлайн-трансляцію з усією командою у Facebook і ось нарешті це станеться! 18 травня ви зможете поставити нам будь-які питання. І для цього вам навіть не потрібно відвідувати музей — все це онлайн і безкоштовно!”, Вікторія, гід музею.

гід

Вікторія, гід музею

Команда “Третя після опівночі” знає, як донести важливі речі в найнезвичніший спосіб. Детальний розклад та опис подій можна знайти на сторінці музею у Facebook: https://www.facebook.com/0300.com.ua/

* Музей «Третя після опівночі» соціальний проект, створений двома киянами: Аліною Марненко і Володимиром Дідусом. Це єдиний музей в Україні, в якому всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів. Місія проекту знищити бар’єри в спілкуванні між зрячими та незрячими людьми. Головна мета показати,  що відчувають незрячі люди, і допомогти їм із працевлаштуванням, створивши інклюзивний культурний простір.

Читайте також