Палюче сонце, сухе повітря, кондиціонери – все це агресивні фактори для нашого волосся. Тож літом волосся страждає не менше, ніж зимою. І як результат – в кінці літнього сезону ми спостерігаємо за ослабленим, пересушеним, тьмяним волоссям.
Справа в тому, що ми, нажаль, часто ігноруємо важливість захисту волосся влітку. Багато жінок вже засвоїли, що влітку шкіра потребує сонцезахисного крему, але ж волосся теж «просить» такого захисту. Те саме й з головним убором, – ми не завжди одягаємо його в спекотну пору. Купання в басейні і морі також не найкращим чином впливають на наше волосся (важливо після кожної такої водної процедури ретельно мити волосся). От вам і відповідь на питання: чому?
Тепер давайте поговоримо про те, як подолати проблему пересушеного, тонкого і тьмяного волосся після літнього періоду?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно доглядати за волоссям зимою
Порада 1. Найперше, ви маєте забезпечити своєму волоссю зараз максимум живлення та зволоження, причому – від самих коренів. Адже, саме корені, нажаль, страждають найбільше – ми не надаємо їм значення, не забезпечуємо живленням. Маски, переважно, наносимо по довжині волосся – в результаті воно, наче, блискуче, м’яке, але з часом, через відсутність належного догляду за коренями, локони починають знову тьмяніти, волосся випадає.
Подаруйте кореням живлення! Приготуйте домашню маску на основі натуральних живильних олій (оливкової, кокосової, олії зародків пшениці чи ін.), додайте сік сезонних овочів (морквяний, гарбузовий, томатний…), яєчний жовток – трохи підігрійте суміш та обережно втріть її в корені волосся, а по всій довжині локонів ретельно розприділіть кокосову олію. Залиште живильну маску на півгодини-годину, після цього змийте як звичайно. Ополосніть локони відваром кропиви, лопуха, шишок хмелю. Проведіть курс таких масок (їх склад можна варіювати) – результат не заставить себе чекати.
Порада 2. Відмовтесь зараз від агресивних процедур, наприклад хімічної завивки, фарбування, частого використання фену, прасочки, щипців, великої кількості засобів для укладки. Дайте волоссю трохи перепочити.
Порада 3. Можливо, на період активного відновлення вартує замінити звичні шампуні та бальзами, які ви використовуєте, на засоби більш інтенсивного догляду: з вітамінним комплексом, колагеном, кератином. В вашому арсенал краси зараз мають з’явитися інтенсивні відновлюючи засоби, як от спеціальні ампули для волосся з активним вітамінним та протеїновим комплексами.
Будьте красивими!