Головна Релакс Вирішили зайнятися йогою? 5 важливих порад початківцям

Вирішили зайнятися йогою? 5 важливих порад початківцям

mamabook
63 Переглядів
йога

йога

В останні роки здоровий спосіб життя набирає все більшої популярності. І тривалий дворічний карантин лише підігрів зацікавлення до повільних, емоційно спокійних видів фізичної активності. Адже, окрім можливості підтримувати себе в формі, чимало людей замислилося про ментальне та духовне здоров’я. Ефективно боротися зі стресами в умовах сучасного життя якнайкраще допомагає йога. Проте не поспішайте повторювати онлайн-уроки, які першими в пошуку видав вам Youtube. Радимо освоювати йогу як філософію життя. І навчатися в найкращих – у педагогів Yoga Hub Club. Навчання у центрі пропонується і для дітей, і для дорослих. Тож це чудова можливість освоїти новий вид активності всією родиною.

Що потрібно знати початківцями, аби не відмовитися від свого нового захоплення та займатися йогою на постійній основі?

Порада 1. Адекватні вимоги до себе

Чимало людей мають підвищені вимоги до себе та полюбляють встановлювати певні планки. А мешканці великих міст взагалі звикли жити за тайм-менеджментом. Проте йога – це не той випадок, коли вам гарантовано потрібно сісти в позу лотоса через 3 місяці, а ще через 3 – розтягнутися в шпагаті. Наберіться терпіння та освоюйте йог повільно, планомірно. Важливо знати, що лише правильна техніка виконання дає гарантований результат для здоров’я і духовного розвитку.

тренування

Порада 2. Без самодіяльності

Йогу сприймають по-різному. Хтось як вид спорту, інші – як спосіб втечі від рутини. Але в будь-якому випадку кожну йогу в позі слід освоювати під чітким керівництвом майстра. Вам повинні грамотно пояснювати, показувати та підтримувати. Достатньо лише поставити руку трішки далі від тіла, аби ефективність асани знизилася в декілька разів. Йога дуже вимоглива до чіткості у виконанні елементів!

Порада 3. Створіть настрій

Найчастіше ви йдете до йога-студії в кінці важкого робочого дня. І дуже важко абстрагуватися від матеріального світу та щоденних турбот. Але в цьому і є переваги йоги. Окрім покращення фізичних показників тіла, ви вчитеся працювати з емоціями. Завжди починайте заняття з позитивного налаштування, вам слід вчитися відволікатися.

Порада 4. Жодних порівнянь!

Якщо ви займаєтеся в групі, то в жодному випадку не порівнюйте свої досягнення з іншими учасниками. Кожне тіло індивідуальне. Ми по-різному гнучкі, зі своїми можливостями, травмами, фобіями. Порівнювати можна лише себе в минулому та зараз – наскільки у вас очевидний прогрес. І це найкраща мотивація, аби продовжити вдосконалюватися.

йога

Порада 5. Наполегливість і практика

Як і в будь-якій справі, майстерність приходить із часом, після тривалої практики. І у випадку з йогою це можуть бути багаторічні спроби освоєння різних асан – від базових до дуже складних. У йозі немає меж. Ви завжди можете покращити себе. Тому не зупиняйтеся на досягнутому та продовжуйте практикувати.

Читайте також