Головна Релакс Піклування про собаку: класифікація кормів

Піклування про собаку: класифікація кормів

mamabook
102 Переглядів
Басенджи

Басенджи

Підбираючи готові раціони для вихованців користувачі помічають, що вони поділяються на кілька категорій:

  • економ;
  • преміум;
  • супер преміум;
  • холістик.

Різниця між цими кормами суттєва та спостерігається не лише в ціні. Не без аргументів експерти рекомендують господарям годувати своїх підопічних кормами класу преміум та вище. Розділ на перші три категорії покупцям відомий досить добре, а ось холістик для багатьох незнайомий. У медицині є таке поняття, як «холістичне спрямування», яке розповідає про зцілення тіла, душі та розуму. Взявши цей термін на озброєння канадські виробники зоотоварів стали використовувати слово «хлист», для визначення ідеально збалансованих кормів, які містять лише натуральні компоненти.

Класифікація готових раціонів: огляд класів

Орієнтуючись на клас, зробити це можна перш за все, подивившись на ціну товару. Чим вища вартість, тим готова їжа для собак вища за класом. Головним ціноутворюючим фактором корму стають складові продукти та прогресивні технології переробки, що дозволяє зберігати всі поживні речовини. Наприклад, в кормі Brit Care для собак, використовується у великій кількості добірне м’ясо.

Їжу економ ще називають комерційною, оскільки виробниками витрачаються величезні фінанси на рекламу продукту, а використана сировина дешевша.

собаки

У чому різниця між типами кормів?

Усі виробники повинні вказувати усі показники свого продукту (оцінку, харчову цінність, склад поживних речовин). Список так званих сирих речовин включає:

  1. Клітковину, що є важкозасвоюваними вуглеводами. Але її присутність потрібна для нормальної роботи перистальтики кишківника. Краще, якщо вона буде представлена ​​буряками та яблуками, що мають середній рівень ферментації.
  2. Золу представляє мінеральні речовини при спалюванні корму при високих температурах. Мінерали потрібні для здоров’я собак, але вони повинні бути в у певному співвідношенні, що допускається в обсязі 5-14% загальної маси.
  3. Білки та жири, які у вихованців перетравлюються по-різному. Крім висококалорійних жирів чотирилапим друзям потрібні риб’ячі та рослинні олії, як джерело незамінних амінокислот.

Особливості раціонів преміум

Корма сегменту преміум в обов’язковому порядку містять:

  • білки у форматі вищого протеїну або м’ясного борошна;
  • м’ясні інгредієнти, а у консервах допускається використання субпродуктів;
  • злаки, представлення в основному кукурудзою та рисом;
  • вітаміни та мінерали в оптимальних для тваринної кількості.

Можливі доповнення у вигляді добавок для зміцнення здоров’я. Це можуть бути комплекси для серця, печінки, нирок тощо. Всі лінійки діляться відповідно до віку та породи вихованця. Існують спеціалізовані продукти для тварин особливими потребами.

Властивості раціонів супер преміум

Для даного раціону характерні такі компоненти, як тваринний протеїн, а на зміну висушеного білка, приходить дегідратоване м’ясо індички, качки, телятини, оленини ягнятини. Окрім широкого комплексу мінеральних та вітамінних добавок, супер преміум товари містять й інші функціональні добавки: пребіотики Омега 3 та 6, кислоти для підтримки здоров’я шкіри та вовни підопічних.

Крім розділу серій за віком та породами категорії супер додаються лінійки беззернових та гіпоалергенних раціонів.

Що таке холістик?

Холістик-продукти проходять найсуворіший відбір сировини. У м’ясних складових не може бути антибіотиків, а рослинних – різних хімічних добрив. У всіх складах спостерігається підвищений вміст свіжих продуктів, вітамінів, мінералів і повністю виключаються штучні технологічні складові.

Джерело

Читайте також