Головна Релакс Sony PlayStation 4 Slim: актуальність і витонченість у 2022 році

Sony PlayStation 4 Slim: актуальність і витонченість у 2022 році

mamabook
36 Переглядів
PlayStation

PlayStationВибираючи приставку нового покоління, геймеру потрібно лише визначитися з тим, яка платформа його цікавить. Консолі від Соні та приставки від Майкрософт відмінно показують себе в ігрових проектах нового покоління, а тому тут помилитися буде вкрай складно.

Складнощі виникають тоді коли геймер приймає рішення придбати приставку минулого покоління, через те, що не готовий зараз віддати кругленьку суму за нову приставку або просто не бачить сенсу в такому дорогому придбанні. Завдяки старанням інженерів Соні та Майкрософт на ринку присутня безліч моделей консолей минулого покоління за приємною ціною, але сьогодні ми зупинимося на Sony PlayStation 4 Slim і постараємося розібратися, чи актуальна ця приставка в поточному році.

Sony PlayStation 4 Slim – чи варто купувати консоль минулого покоління

Перш ніж приступити безпосередньо до самого огляду консолі варто врахувати, що Sony PlayStation 4 Slim це зменшена версія оригінальної PlayStation 4, а значить технічні характеристики в обох приставок абсолютно аналогічні. Разом з тим виникає питання щодо актуальності даної приставки в поточному році та на що вона здатна – але про це ми поговоримо трохи пізніше.

PlayStation 4 Slim це одна з найяскравіших представниць серед усіх моделей компанії Соні. Завдяки компонуванню комплектуючих інженерам компанії вдалося зменшити габарити початкового пристрою і представити геймерам більш витончену PlayStation 4 Slim. Не зважаючи на втрату в габаритах вона нічого не втратила в продуктивності, а тому розглядати для придбання її все ж варто. Крім того, вихід PlayStation 5 помітно вплинув на вартість консолей минулого покоління, так що у вас є відмінна можливість придбати якісну приставку з хорошими характеристиками за приємною ціною.

PlayStation

Якщо говорити про те, чи варто купувати PlayStation 4 Slim у 2022 році, то для отримання відповіді варто розглянути особливості даної консолі. Їх перелік виглядає наступним чином:

  • Вартість

Як ми вже згадували раніше – вихід нового покоління консолей помітно відбився на приставках минулої генерації, зробивши їх при цьому доступними. Так що якщо ви розглядаєте приставку за відносно низькою ціною, але при цьому вам би хотілося отримати відмінний дизайн – зверніть увагу на PlayStation 4 Slim.

  • Продуктивність

Одним з найважливіших аспектів для будь-якої приставки, є продуктивність. У разі PlayStation 4 Slim не варто очікувати дива, адже технічно це оригінальна PlayStation 4 з тими ж показниками та можливостями в іграх. На захист приставки слід зазначити, що навіть оригінальна PlayStation 4 непогано відчуває себе в актуальних проектах, так що якщо ви хочете познайомитися зі світом ігор Соні – це те, що потрібно.

  • Ексклюзиви

Як і для інших поколінь своїх приставок – компанія Соні створила чимало ігор для PlayStation 4. Вони відмінно запускаються на оригінальній консолі – так що потужності PlayStation 4 Slim вам буде цілком достатньо. Таким чином, зупинивши свій вибір на PlayStation 4 Slim ви отримаєте доступ до всіх ексклюзивів які вийшли на платформі, і навіть до тих ігор – які не побачили світ на PlayStation 5.

Підбиваючи підсумки можна сміливо сказати, що PlayStation 4 Slim цілком актуальна в поточному році. Очікувати від неї позамежної продуктивності не варто, але якщо ви хочете ближче познайомитися з консольним світом Соні – PlayStation 4 Slim це те, що потрібно.

Джерело статті – OnPress.

Читайте також