Непереносимість коров’ячого молока та молокопродуктів на його основі стали нормою сучасного життя. І якщо раніше подібні харчові реакції вдавалося виявити зазвичай у дорослих, то сьогодні педіатри більш вимогливо ставляться до раціону малюків. Адже проблеми, які не змогли вчасно помітити в ранньому віці, у майбутньому й переростають в автоімунні захворюванні та хронічні запальні процеси в організмі. У пошуках альтернативи дедалі більше матусь обирають дитячі суміші на козячому молоці. Чому вони не провокують подібних реакцій, як харчування для малюків на коров’ячому молоці? Дізнайтеся про 5 основних переваг цих сумішей.
Схоже на материнське
Особливість козячого молока в тому, що за своїми біохімічними властивостями воно більш наближене до грудного молока жінки. Потрапляючи в шлунок малюка, суміші на козячому молоці утворюють легкозасвоювані невеличкі сирні пластівці. Тому швидко перетравлюються – так само, як і після прийому молока мами.
Цінні білки А2
Науково було доведено, що для легкого засвоєння молочних продуктів нам потрібні спеціальні види білків – А2. Або їх ще називають β-казеїн. Сьогодні в світі вже є виробники, які спеціалізуються на створенні органічної продукції. Їхнє коров’яче молоко насичене саме білками типу А2. Але для козячого молока нічого не потрібно вигадувати! Білки в його складі вже є такими, що легко засвоюються нашої кишковою мікрофлорою. Доведено, що козяче молоко перетравлюється нашим організмом у 5 разів швидше, ніж коров’яче.
Відсутність ознак незасвоєння
Як результат, дитина змалку не страждає від наслідків, які несе незасвоєний білок коров’ячого молока. Вживання цього продукту з роками призводить до накопичувального ефекту. Першими під удар потрапляють залози гормональної системи. Тому діти, які росли на коров’ячому молоці, в дорослому віці страждають від автоімунних процесів. А це цукровий діабет, тиреоїдит щитовидної залози, синдром Хашимото тощо.
Джерело цінних жирів
Для організму дуже важливо, які жири та жирні кислоти надходять у шлунково-кишковий тракт. Найкориснішими є середньоланцюгові тригліцериди. Вони відразу використовуються організмом як джерело енергії, не перевантажуючи роботу травної системи. Саме такі види жирів присутні в козячому молоці.
Без вікових обмежень
Суміші на козячому молоці можна підібрати для малюків різного віку. Наприклад, іспанський бренд Mamako випускаэ преміум-лінійку сумішей на козячому молоці, орієнтовані для новонароджених, діток після 6 місяців і старші за 12 місяців. Кожен склад суміші враховує вікові особливості дітей, аби забезпечити їх повним спектром нутрієнтів – відповідно до фізичного розвитку й активності.