Головна Малюки Лайфхаки першого батьківського шопінгу

Лайфхаки першого батьківського шопінгу

mamabook
572 Переглядів
Ребенок

РебенокЗ моменту двох смужок на тесті і до моменту народження малюка проходить цілих 9 місяців. Цей термін вам дано не тільки для того, щоб дитина виросла і зміцніла. Але і для того, щоб ви встигли підготуватися до появи у вашій родині нової людини.

Якщо ви чекаєте на першу дитину, напевно, вас уже неодноразово охоплювала думку, з чого ж почати підготовку. Хочете «золоту» порада? Складайте списки. Список покупок до пологового будинку, список справ з облаштування оселі, список необхідного одягу і т.д.

Розвісьте їх перед очима і почніть не поспішаючи купувати все необхідне. А щоб вам було легше, візьміть на замітку наші лайфхаки.

Купуйте заздалегідь. Вам неодмінно потрібно підготуватися до народження дитини. Не позбавляйте себе задоволення вибирати все найкраще для своєї крихітки. Про це часто забувають, але передпологовій шопінг – це важливий процес адаптації майбутньої мами до її нового статусу. Придбайте необхідний комплект одягу, виберіть ліжечко, коляску, можете навіть купити манеж. Ваш будинок повинен бути готовий до появи нового члена сім’ї. У вас повинно бути все, що буде потрібно малюку у перші дні. Якщо ви вже зовсім забобонні, оформите відтерміновану доставку.

Думайте про хороше. Налаштуйтеся на позитивний лад. У вас обов’язково буде найспокійніший малюк. Ви неодмінно налагодите грудне вигодовування. Ви будете багато гуляти і міцно спати. Позитивні установки позбавлять вас не тільки від марного хвилювання, але і допоможуть не робити спонтанних покупок. Таких як, наприклад, аксесуари для штучного вигодовування. Навіщо вам загойдуючий центр, якщо ваша крихта буде спокійно спати у своєму ліжечку?

Не робіть запасів. Не потрібно запасатися ні одягом, ні засобами гігієни. Купуйте необхідний мінімум одягу в залежності від сезону, за розміром дитини і кілька речей на розмір більше. Не потрібно запасатися колготами «на чорний день». Ми живемо в епоху достатку, повірте, через пару років колготи нікуди з прилавків не зникнуть. Те ж стосується і підгузків. Так, вони витрачаються швидко, але не беріть відразу кілька гігантських паків.

Не всі памперси для дітей можуть підійти вашому малюкові. Матеріал, наповнювачі, ароматизатори – ніжна шкіра новонародженого може відреагувати на все. Для початку купіть по кілька підгузків кожної марки, подивіться, як реагує шкіра дитини, чи впораються вони з навантаженням, і лише тоді «підганяйте фуру». Але пам’ятайте, що підгузки мають розміри, а діти ростуть швидко.

Первые игрушки для новорожденного

 

Усі діти різні. Одні засинають під музику, інші – в тихому місці; одним досить грудного молока, іншим потрібна ще й вода. Якщо щось було у дитини вашої подруги (сестри, брата, тітки) зовсім не обов’язково, що це потрібно і вам. Ви, звичайно, слухайте розповіді та поради, але не обов’язково до всіх них дослухайтеся. Пустушки для дітей – не «маст хев». Цілком можливо, що саме вашому малюкові такий аксесуар буде ні до чого. А тому вам не потрібно купувати власники, контейнери та інші супутні товари. Дочекайтеся, коли ваш малюк з’явиться, проявить себе, і покладайтеся на інтуїцію.

Довіряйте сучасній медицині. Поява дитини – не привід перетворювати свій будинок в хатинку бабки-повитухи або маніпуляційний кабінет. Ні до чого робити запас спринцівок, сушити різні збори, скуповувати довідники лікарських препаратів. Так, здоров’я дитини – це ваша головна турбота, але ви повинні довіритися фахівцеві. Не бійтеся, ви в надійних руках.

І головне, зберігайте спокій і будьте своєму малюкові ні доктором, ні вчителем, ні кухарем, а мамою: люблячої, турботливої, най-най-най …

Читайте також