Головна Дошкільнята Як виховати творчу дитину

Як виховати творчу дитину

mamabook
309 Переглядів

Творческие способности ребенкаЯкщо у дитини є хоча б якісь натяки на творчі здібності – батьки повинні їх вчасно помітити і спря-мувати розвиток дитини у правильне русло. Як же виховати малюка з творчим потенціалом? Чи можна привити дитині любов до творчості? Поради дає наш сайт Mamabook

Порада 1. Не забороняйте дитині проявляти свою творчість
Не потрібно віднімати у дитини сито й каструлю, на якій вона грає, як на барабані, а краще запи-тайте, що малюк уявляє, коли так робить. Можливо, дитина не просто грається, а малюк уявляє се-бе справжнім барабанщиком на сцені. Дитина малює на шпалерах? Не виняток, що у вашій родині росте майбутній талановитий художник. Поговоріть з нею про те, що вона хотіла зобразити, а також запропонуйте використовувати замість шпалер гарний великий альбом чи справжній мольберт.

Порада 2. Купуйте дитині іграшки для творчості
Щоб виховати творчу особистість, привчайте дитину творити з раннього віку. Відмовтесь від купівлі готових іграшок на користь тих, які потрібно створювати самостійно. Замість готового робота подаруйте малюку конструктор. Дівчаткам замість будинку для ляльок купіть всі необхідні матеріали, необхідні для його створення, і разом з дівчинкою створіть будиночок, займіться розфарбовуванням та декоруванням. Даруйте малюкам, незалежно від віку, різноманітні набори для творчості.

Порада 3. Знайомте малюка з мистецтвом
Важко вирости творчою особистістю там, де зовсім не цінують мистецтво. Відвідуйте з дитиною виставки, театри, галереї, музеї. Головне, аби дитина була в тому свідомому віці, щоб вона могла правильно сприймати мистецтво, розмірковувала разом з вами, багато могла запам’ятати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новорічні доробки – як зробити ялинкові іграшки з тканини

Порада 4. Скоротіть час проведення за комп’ютером і телевізором
Якщо хочете виховати маленького творчого генія, то не дозволяйте дитині багато часу проводити поруч із «зомбуючим ящиком». Нехай більшість ігор, фільмів і мультиків несуть елемент розвитку, фантазії.

Порада 5. Хваліть малюка за його старання
Обов’язково хваліть синочка чи дочку за кожен вдалий малюнок, танок чи пісню. Найкраща мотивація творити далі й розвиватися – це ваше схвалення. Крім того, можна заохочувати малюка й ма-теріально – новим подарунком для творчості (матеріали, необхідні аксесуари).

Відео на замітку: зробіть оригінальну об’ємну аплікацію разом з дитиною 

Читайте також