Головна Малюки 6 порад батькам, як правильно купувати одяг для маленької дитини

6 порад батькам, як правильно купувати одяг для маленької дитини

mamabook
945 Переглядів

Как выбрать детские влажные салфеткиПри виборі одягу для малюків (новороджених та діток до 2 років) батьки повинні бути особливо уважними та вимогливими. Яким повинен бути якісний дитячий одяг? Підказки татам і мамам дає дитячий оптовий магазин Bubnilka.

Порада 1. Дитячий одяг повинен бути гігієнічним, екологічно чистим та безпечним для малюка. Отже, одяг повинен бути виготовленим з якісних матеріалів натурального походження (льон, вовна, бавовна), з мінімум барвників та мінімум небезпечних декоративних елементів (наклеєні малюнки, рюши ти бантики з синтетики, гудзики яскравих кольорів, паєтки).

Порада 2. Одяг для дітей повинен бути практичним та зручним. А це значить, що речі не повинні створювати дитині дискомфорт, натирати шкіру, обмежувати рухи малюка. Адже рух – це основа фізичного та розумового розвитку маленької дитини. Ваш малюк повинен бути активним, а одяг – не повинен йому в цьому заважати. Навпаки, обирайте речі, які тільки сприяють руху і захисту дитини від ударів, падінь: одяг з ущільненими чи додатково простроченими наколінниками, з заплатками на ліктях.

Порада 3. Обирайте практичний одяг. Діти постійно падають, виливають на себе напої, забруднюють одяг їжею. Тому дитячі речі повинні легко пратись, швидко сохнути. Тканини повинні бути довговічними, а шви – міцними, аби дитячі речі не розлізлись вже після другого прання.

Порада 4. Безпека та комфорт – в деталях. Важливо, щоб бірки та ярлики дитячого одягу не мали гострик кутів. Блискавки повинні бути захищеними спеціальними тканинними клапанами зверху та знизу – так ви не зможете поранити малюка, застібаючи одяг. Коли вибираєте одяг для зовсім маленької дитини, враховуйте, що одяг повинен мати запас для підгузника. Льолі, сорочечки повинні бути з запахом, мати спеціальні зав’язки для фіксації. Подумайте, щоб одяг було легко одягати і знімати з дитини: зайві гудзики, закльопки можуть нервувати дитину, дряпати, коли ви знімаєте одяг через голову.

Порада 5. Дуже важливо, якого кольору дитячий одяг. Психологи стверджують, що правильно обрана гама речей формує здорову психіку з дитинства. Тому одяг для маленької дитини не повинен бути надмірно яскравим, також не повинно бути одночасно багато різних кольорів. Обирайте спокійні, пастельні, однотонні речі, які прикрашені кольоровими візерунками невеликих розмірів.

Порада 6. Заощаджуйте. Не женіться за дорогим брендовим одягом. Пам’ятайте, що дітки дуже швидко ростуть, тому ви повинні купити одночасно і велику кільеість одягу, і щоб він при цьому був якісним. Тому плануйте сезонні покупки і купуйте дитячий одяг оптом. Також варто віддавати перевагу дитячому одягу українських виробників – чимало українських фабрик по сьогодні працюють за ГОСТАми, випускають якісний і безпечний сертифікаований одяг для дітей.

вышиванка бодикНа фото: дитяча боді-вишиванка, Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Читайте також