Ваше здоров’я у ваших руках. Отже, дбати про себе потрібно щоденно, зводячи до мінімуму ризики захворіти. Бо жити на таблетках – не вихід. Та життя непередбачуване. І нас можуть очікувати травми, харчові отруєння, сильні вірусні інфекції, стресові ситуації. І дуже важливо вчасно вміти допомогти собі та близьким.
Наш сайт Mamabook підкаже, як зібрати базову аптечку з усього необхідного. Ці ліки варто тримати вдома, в офісі, в автомобілі, брати з собою як дорожню аптечку в подорож.
1. Парацетамол
Універсальний та найпопулярніший засіб у світі. На основі парацетамолу випущено десятки ліків («Солпадеїн», «Панадол» тощо).
Дія парацетамолу:
- Жарознижуюча.
- Головний біль.
- Зубний біль.
- Протизапальний засіб.
Зверніть увагу, парацетамол та ліки, у складі яких він є, не можна вживати людям з хворою печінкою.
2. Ентеросгель
Безпечний та якісний абсорбент – значно ефективніший та якісніший, ніж традиційне активоване вугілля. Рятує при харчових отруєннях, сильній діареї, інтоксикації. Початок поширення грипу та інших вірусних інфекція також слід блокувати прийомом «Ентеросгеля». Швидке виведення токсинів з кишечнику полегшує стан хворого, знижує ризик ускладнень при отруєннях чи інфекціях. Засіб дозволений також дітям. Якщо малюк не може самостійно прийняти пасту, то потрібну для його віку дозу розводять з незначною кількістю води.
3. Діазолін
Ефективний та недорогий засіб від алергії. Окрім протиалергенної, має і протизапальну дію, знімає біль у животі, шкірний зуд. Має мінімум протипоказань та побічних ефектів.
4. Краплі пасіфлори
Це натуральний заспокійливий засіб. Ним варто замінити звичну для всіх валер’янку, яка визнана небезпечним засобом з великою кількістю побічних ефектів, а також розвитком ефекту звикання до препарату. Наприклад, валер’янка заборонена для дітей молодше 12 років. Пасіфлора – натуральний та безпечний засіб, можна вживати в краплях чи таблетках. Невеликі дози дають навіть дітям.
5. Нітрогліцерин
Перша допомога при болю в серці. Варто завжди носити таблетки нітрогліцерину з собою. Препарат екстрено розширює судини, нормалізує кровоток. Нітрогліцерин блокує початок стенокардії. Проте варто знати, що цей препарат має частий побічний ефект у вигляді головного болю.
6. Папазол
Екстрене рішення для зниження артеріального тиску. Допоможе запобігти розвитку гіпертонічного кризу, стенокардії.
7. Дротаверин
Найпоширеніший спазмолітик. Його ми знаємо як «Но-шпу». Приймають дротаверин при сильних болях та спазмах у животі. Ліки дозволені для дітей від 6 років. Чи можна приймати «Но-шпу» вагітним – ви можете детально прочитати в нашій статті.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Паста лікаря Амосова: потужний домашній рецепт для здоров’я серця, судин