Головна Релакс 7 порад, як правильно вибрати пральну машину

7 порад, як правильно вибрати пральну машину

mamabook
465 Переглядів
пральна машина

пральна машинаПральна машинка – чи не найголовніша техніка в домі. Вона потрібна незалежно від кількості та віку членів родини. І це один з видів техніки, який купується на десятиліття. Якщо чайник чи праску ви з легкістю можете замінити через 2-3 роки на нову модель, то пральна машина – задоволення не з дешевих. Наш сайт підкаже, як не помилитися з вибором та придбати дійсно надійну техніку.

Порада 1. Плануйте заздалегідь

Найкращий варіант – це вибір вбудованої техніки. Якщо ви обираєте пральну машинку після ремонту чи переїзду до нового житла, то краще обрати вбудовану модель з фронтальним завантаженням. Техніка гармонійно впишеться в інтер’єр ванної кімнати чи кухні, не порушуючи стилістики приміщення.

Порада 2. Купуйте на виплат

Якісна і надійна пральна машинка не може коштувати дешево – це аксіома. Інакше через 2-3 роки вас уже чекають перші поломки та серйозні витрати на ремонт. А в цей період гарантія на безкоштовне обслуговування вже не діє. Але як бути, якщо не вистачає коштів на техніку зараз? У жодному випадку не купуйте дешеву модель. Вдалий вихід – пральні машини під розстрочку. Вам потрібно знайти вигідні умови кредитування, аби не переплачувати і користуватися якісною технікою.

Практичне рішення – це вибір машинки в інтернет-магазині «DomComfort». Тут є можливість вибору будь-якої побутової техніки в кредит на прийнятних умовах.

5 причин купувати в DomComfort:

  • величезний вибір моделей пральних машинок;
  • кредити на техніку оформлюються без довідок про доходи;
  • не береться до уваги кредитна історія покупця;
  • доступна розстрочка і дуже прийнятні умови купівлі техніки для студентів;
  • не доведеться робити перший внесок – купуйте машинку і сплачуйте тільки фіксований платіж щомісяця.

Порада 3. Фронтальне завантаження

Якщо у вас немає необхідності обирати вбудовану техніку, а ви просто міняєте стару машинку на нову, то краще обрати модель із фронтальним завантаженням. На відміну від вертикальних, у цих машинок є дверцята-люк. Ви завжди зможете контролювати процес прання. І це важливо! Наприклад, вчасно помітити, що вода чи піна змінили колір, бо якась річ полиняла. Також легше зорієнтуватися, скільки білизни можна завантажити за один раз.

Порада 4. Вага завантаження

А це вже дуже важливий нюанс, на який варто звернути увагу при виборі. Ви повинні відштовхуватися від кількості членів родини. За середньостатистичним показником, на 1 члена родини припадає 1 кг сухих речей. Отже, для молодої пари достатньо машинки з показниками завантаження від 2 до 4 кг. А якщо в родині є хоча б 1 маленька дитина, то вже краще брати машинку з баком на 4-5 кг. Інакше вам доведеться прати дитячі речі щодня, ймовірно, по декілька разів.

прання

Порада 5. Тип двигуна

Різноманітність моделей пральних машинок дуже ускладнює вибір покупцям. Неважко і розгубитися. Наприклад, обираючи за типами двигунів: колекторні, інверторні, асинхронні. Оптимальними за якістю, довговічністю та ціновим співвідношенням є моделі з інверторними двигунами. Це сучасний тип двигунів у машинках, який має безліч переваг:

  • компактність;
  • практично безшумність у роботі;
  • здатність викручувати білизну на високих обертах;
  • низькі затрати електроенергії.

Порада 6. Смарт-машинки

Це нове слово в побутовій техніці. Уже всі звикли чути про смарт-телевізори, а сьогодні мають можливість користуватися аналогічними пральними машинами. Їхню роботу можна синхронізувати зі смартфоном. Що це вам дає? Керування технікою безконтактно. Ви можете запустити цикл прання, коли потрібно. А корисні програми для керування дозволять з телефона вказувати колір одягу, тип тканини, рівень забруднення тощо. Це справжнє розумне прання!

Порада 7. Очищення барабану

Одна з причин швидкого зношування машинки – це вапняний наліт від каналізаційної води. Також барабан потребує регулярної дезінфекції, аби його поверхня не покривалася цвільовим грибком. Тож обирайте машинки, у яких передбачене автоматичне очищення. Техніка сама сигналізує, що прийшов час запустити цей режим. Його достатньо виконувати 1 раз на 3-4 тижні. Очищення барабану – важлива функція, яка дійсно надовго захищає машинку від поламок.

Читайте також