Головна Релакс 7 популярних помилок при виборі тканинних ролетів для вікон

7 популярних помилок при виборі тканинних ролетів для вікон

mamabook
167 Переглядів
інтер'єр

інтер'єрВіконний текстиль відрізняється своєю різноманітністю. На противагу об’ємним шторам і портьєрам ви можете обрати тканинні ролети – чудове втілення мінімалізму, лаконічності та практичності в інтер’єрі. Тканинні жалюзі дуже ефективно захищають від сонячних променів, відрізняються різноманітністю дизайнів та кольорами. Обрати вдалі варіанти для вашого домашнього інтер’єру ви можете на https://prestige-house.com.ua/roletytagaluzi/tkanynni/. Ми ж підкажемо, яких помилок слід уникати при виборі ролетів з тканини. І які найпоширеніші міфи про цей вид декору?

Міф 1. Підходять лише для пластикових вікон

Цю помилкову думку доводиться чути нерідко. Насправді тканинні інтер’єрні жалюзі можна встановлювати на віконні рами з будь-яких матеріалів. Тож не важливо, пластикові чи дерев’яні у вас вікна – можна сміливо встановлювати декор у вигляді ролетів.

жалюзи

Міф 2. Використовуються лише для вікон

Текстильні штори – один із найулюбленіших декор-прийомів багатьох дизайнерів інтер’єру. Адже це універсальний інструмент, який можна використовувати для вирішення багатьох завдань. Окрім вікон, текстильні ролети встановлюють у міжкімнатний простір, що дозволяє уникнути використання дверей, візуально об’єднати дві зони та додати приміщенню легкості. І, навпаки, ролети, прикріплені до поверхні стелі посеред кімнати, дозволяють її вдало зонувати на робочий куточок та зону для сну.

Міф 3. Вимагають складного монтажу

Перевага рулонних штор – у їхній повній комплектації. Вам не потрібно докуповувати додаткові деталі. І якщо вдома є стандартний набір інструментів, то навіть новачок може встановити віконний текстиль самостійно. Зверніть увагу, що багато сучасних тканинних ролетів мають спрощену систему кріплення – без використання саморізів. Їх достатньо посадити на клей чи двосторонню клейку стрічку.

римські штори

Міф 4. Тканинні ролети неширокі

Це помилкове твердження пов’язане із тим, що чимало покупців плутають пластикові чи металічні жалюзі із тканинними ролетами. Жалюзі дійсно є важкою конструкцією, тому й мають певні обмеження в своїх габаритах. А от текстильні шторки можуть бути майже невагомими при своїй великій ширині. Тож ви можете підібрати ролети на будь-які параметри вікон – навіть скісні конструкції для мансардних поверхів.

Міф 5. Погано захищають від світла

Це твердження справедливе, якщо покупець самостійно придбав тканинні ролети й помилився із замірами. Нерідко покупці обирають ролети чітко по ширині скла. Насправді слід додати ще по 4-5 см з двох сторін, аби текстиль закривав частину віконної рами. У такому випадку ролети будуть надійно прилягати й не пропускати світло.

римські штори

Міф 6. Краще купувати готові ролети

Чимало покупців вважає, що може заощадити таким чином. Насправді готові варіанти практично неможливо підігнати під розміри ваших вікон. Також дуже важко вгадати з потрібним відтінком, візерунком, якістю тканини. Оптимальне рішення – замовляти виготовлення ролетів. Вони будуть ідеально відповідати віконним параметрам, а при консультації з менеджером завжди можна обрати більш дешеву конструкцію завдяки різним видам текстилю.

Міф 7. Однакове затемнення

Покупці часто вважають, що всі рулонні штори однаково затемнюють приміщення. Насправді це не так. Великий вибір текстилю дозволяє обрати оптимальні рішення для кімнат з сонячної сторони. І, навпаки, якщо у приміщенні сонця мало, то легкі напівпрозорі ролети не будуть візуально зменшувати простір.

Читайте також