Головна Світ мами 6 порад, як стати ідеальною дружиною

6 порад, як стати ідеальною дружиною

mamabook
159 Переглядів

женаІдеальний шлюб – велика рідкість. З роками нерідко чоловік та жінка перестають ніжно відноситись один до одного, проявляють менше турботи, цікавість чоловіка до своєї обраниці взагалі може зникнути. Але ж насправді в цьому винні самі жінки. Ми дамо поради, як бути ідеальною дружиною для свого коханого чоловіка.

Порада 1. Завжди пам’ятайте про те, якими були ваші стосунки на ранніх етапах і з усіх сил намагайтесь підтримувати ті перші почуття. Не забувайте, що побут не вартий того, щоб щоденні справи вбивали ваші стосунки з коханим чоловіком. Хоча б інколи заміняйте миття підлоги і чистку плити на спонтанну вечірню прогулянку або несподівану вечерю при свічках. Якщо ви раптом познайоми-лись десь на танцях, то через багато років спільного життя запропонуйте чоловікові почати спільно ходити в танцювальну студію.

Порада 2. Слідкуйте за собою! Ваш чоловік хоче бачити поруч гарну і доглянуту жінку, яка навіть з роками тримає себе в тонусі. Звичайно, усі ми без винятку втомлюємось, хворіємо, опускаємо руки. Але це не причина ходити по квартирі в спортивних штанах, зустрічати чоловіка після роботи в бігудях. Купіть собі стильні домашні ортики і топ, слідкуйте, щоб ваше волосся завжди було чистим, а обличчя – доглянутим.

Порада 3. Атмосфера в домі. Дуже часто доводиться чути на роботі від колег-чоловіків, що їм не хочеться йти додому. Тому що вдома конфлікти і претензії, а на роботі значно спокійніше, тому чимало чоловіків з легкістю сидять до пізнього вечора. Зустрічайте чоловіка з гарним настроєм, а конфліктні ситуації намагайтесь вирішувати без криків та взаємних образ. Атмосфера в домі завжди залежить виключно від жінки! Саме ви повинні задати тон вашому домашньому спілкуванню.

Порада 4. В тому, що шлях до серця чоловіка прокладений через його шлунок, звичайно, закладена свята істина. Вчіться смачно готувати! Якщо не вмієте, то шукайте відео рецепти в інтернеті, ходіть на кулінарні курси, переглядайте кулінарні шоу. Зробіть все для того, аби саме домашня їжа була для вашого чоловіка найкращою та найсмачнішою. А це значить, що найкращий кулінар для вашого чоловіка – кохана дружина!

Порада 5. Налагодіть щирі стосунки з його сім’єю, особливо з мамою. Адже це так важливо, щоб вас хвалили і любили рідні для чоловіка люди. Навіть якщо його родичі, м’яко кажучи, не подарунок – навчіться проявляти елементарну повагу і правила спілкування з людьми старшого віку. Ви можете відстоювати свою позицію, але робити це без хамства і криків.

Порада 6. Ідеальна дружина повинна бути такою ж коханкою. Цікавтесь бажаннями свого чоловіка, сміливо обговорюйте ваше інтимне життя. Візьміть за правило регулярно відвідувати магазини гарної білизни. Ви завжди повинні бути жаданою для свого чоловіка.

знаки зодиакаНа фото: сережки-гвоздики зі знаками зодіаків – Інтернет-магазин Tovarik.com.ua, розділ Біжутерія

mamabook.com.ua

Читайте також