Головна Школярі 6 порад, як допомогти дитині впоратися з булінгом

6 порад, як допомогти дитині впоратися з булінгом

mamabook
925 Переглядів
супермен

суперменЦькування – поширена проблема в українських школах. Чимало дітей стають жертвами булінгу. Знущатися можуть як у школі, так і за її межами – через соцмережі. Жорстокі однокласники без особливих причин можуть перетворити вашу дитину на об’єкти агресії. Наш сайт Mamabook дає підказки батькам, як підготувати дитину до подібних ситуацій та змогти дати відсіч таким нападкам.

Порада 1. Поза переможця

Пряма спина, горда поставка, упевнений погляд – така дитина ніколи не стане об’єктом для насмішок. Привчайте дитину почуватися переможцем.

Порада 2. Слідкуйте за гардеробом

Дуже часто жертвами булінгу стають діти з непримітним гардеробом. Сучасні підлітки приділяють забагато уваги модним речам, тож з радістю починають висміювати дитину з невдалим стилем. Завдання батьків – додати впевненості дитині саме за рахунок оригінального та стильного шкільного гардеробу. Але знайте межу: підліткова мода – не значить розкішно. Якщо ви будете купувати дитині дуже дорогі брендові речі, то це викличе заздрість, ненависть однолітків.

Порада 3. Не надокучайте дитині без необхідності

Дуже часто саме матусині синочки стають жертвами булінгу. І в цьому винні батьки (зокрема, мами), які полюбляють проводжати сина до школи, зустрічати його після занять, часто дзвонити на перервах. Ви самі спровокуєте знущання хлопців-хуліганів з класу. Вам варто дбати про репутацію сина.

 

Порада 4. Навчайте правил поведінки в мережі

Дуже важливо вчасно роз’яснювати дитині головні правила поведінки та безпеки при спілкуванні онлайн. Адже соцмережі – ще одна чудова можливість привселюдно принизити вашу дитину. Тож розмовляйте з донькою чи сином, які особисті фото не варто виставляти на показ, які пости чи відео можуть стати причиною активного знущання.

Порада 5. Не тікайте від проблеми

Конфліктні ситуації з однокласниками чи педагогами – часті явища в шкільному житті. Проте деякі батьки воліють не привчати дитину залагоджувати конфлікти, а на власний розсуд починають переводити сина чи дочку в інший клас, нову школу. Новачок – чудовий об’єкт для насмішок. Тож ви ризикуєте лише погіршити ситуацію в житті дитини.

Порада 6. Запишіть дитину на спортсекцію

Ця порада особливо актуальна для хлопчиків. На боксі та єдиноборствах важливу місію виконують чоловіки-тренери. Вони не лише навчають бойовому мистецтву, але й вмінню зберігати спокій, не реагувати на випади однолітків, а також не боятися дати відсіч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як запобігти булінгу: 9 ознак, що дитину ображають у школі

Читайте також