Зміна локації компанії – часте явище. Переїзд на нову адресу диктують умови ринку, розширення районів і транспортних розв’язок, а також постійне зростання вартості на оренду приміщень. Важливо враховувати, що переїзд компанії не порівняти зі зміною місця помешкання. Адже відповідальності в цьому випадку значно більше: необхідно зберегти в цілісності не лише чуже майно, оргтехніку, але й цінні документи. Наш сайт радить звернутися за послугами до надійної компанії Inka-Trans.ua. Також ми дамо поради, як грамотно спланувати офісний переїзд та мінімізувати ризики втрат.
Порада 1. Оминайте приватні оголошення
Звичайно, на сайтах із безкоштовними оголошеннями можна знайти сотні й тисячі пропозицій про послуги переїзду. Проте приватні особи не несуть жодної відповідальності. Вартість їхніх послуг значно нижча, ніж у середньому на ринку, але клієнти не можуть розраховувати на офіційну оплату, заключення договорів та рішення офіційних суперечок у випадку, коли речі зникнуть чи будуть зіпсовані.
Порада 2. Складіть список
Виконайте повний опис офісного майна до дрібниць. Вам не лише потрібно вказати загальну кількість ноутбуків, принтерів та іншої техніки, але й внести в свій звіт їхні серійні номери. У вашому списку повинні також бути всі предмети офісу, включаючи папки з документами.
Порада 3. Нумерація та маркування
Попередньо потрібно промаркувати всі меблі, техніку, офісний посуд. Кожному предмету привласнюється номер, вноситься у загальний перелік та проставляються на запакованих речах відповідні помітки. Аби нумерація залишилася на місці, краще написати помітки на папері та надійно прикріпити їх скотчем.
Порада 4. Розберіться із документами
У цьому випадку краще складати документацію у великі канцелярські папки чи в картонні (архівні) коробки середніх розмірів. Як і з рештою речей, на коробка необхідно прикріпити перелік усієї документації.
Порада 5. Не економте на упаковці
Пухирчата плівка чи карто завжди будуть коштувати дешевше, ніж розбитий принтер чи монітор. Тому до моменту переїзду потрібно виділити 1-2 дні на надійне запаковування та перемотування всіх крихких предметів.
Порада 6. Помітки про цінність
Такі види оргтехніки, як принтери та ксерокси, не можна перевертати і класти на бокову сторону. Тому при пакуванні особливо цінних речей робіть відповідне маркування для вантажників. Розклейте на речі орієнтири, де верхня, а де – нижня сторона. Також використовуйте помітки про крихкі предмети.