Паперові носії інформації вже втрачають свою популярність. І більшість сучасних людей, зокрема студентів та школярів, надають перевагу книжкам в електронному форматі. Наш сайт підкажи ресурси, на яких зібрана велика кількість україномовної літератури.
http://chtyvo.org.ua/
Сайт із простим інтерфейсом, на якому легко шукати потрібних авторів чи твори. Книжки завантажені за тематичним каталогом – обирайте жанр чи тематику твору. Також шукати можна твори конкретного автора у переліку письменників або ж вводити у пошукову стрічку назву самого твору чи книжки. Це велика, а головне – безкоштовна онлайн-бібліотека української класичної та сучасної літератури.
http://litopys.org.ua/
На цей сайт вирушайте за пошуками давньої української літератури. Це чудовий ресурс для учнів старших класів, які готуються до ЗНО, а також студентів-філологів, журналістів. На сайті зібрані електронні літописи, хроніки, чимало літератури для вивчення мовознавства, літературознавства, історії та політології.
http://e-bookua.org.ua/
Сайт із величезними колекціями творів українською мовою. Це не лише письменники та поети України, але й класичні та сучасні твори світової літератури. Автори представлений на будь-який смак електронного книголюба – Е. Хемінгуей, А. Курков, Ю. Андрухович, Л. Костенко тощо.
http://poetyka.uazone.net/
Поетика – сайт з особливим контентом. Тут немає місця прозовим творам. Онлайн-бібліотека вміщує численну кількість віршів українських класиків та сучасних авторів. Також окремі розділи ресурсу присвячено текстам народних та сучасних українських пісень.
https://www.ukrlib.com.ua/
УкрЛіб – бібліотека творів українських авторів, а також світових письменників. Дуже корисний онлайн-ресурс для школярів, адже тут представлені всі твори шкільних програм для різних класів. Інтуїтивно зрозумілий рубрикатор, тексти з читабельним розміром шрифту. На сайті багато онлайн-творів для дітей, у бібліотеці виводиться перелік найпопурніших серед відвідувачів творів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 коротких оповідань про природу