Головна Дошкільнята 5 порад, як підготувати дитину до дитячого садка

5 порад, як підготувати дитину до дитячого садка

mamabook
200 Переглядів

Список покупок к детскому садуПочаток відвідування дитячого садочка для більшості малюків є справжнім стресом. Адаптація може затягнутися і проходити від 2 тижнів до 2 місяців. Важливу роль в процесі звикання відіграє і вік дитини.

Як же почати ходити до садочка без істерик та сліз? Поради батькам дає наш сайт Mamabook 

Порада 1. Заочне знайомство
Дуже важливо для дитини потрапити до рук гарного педагога. Тому завдання батьків – заздалегідь визначитися не лише із дитячим закладом, а й з вихователем, до якого у майбутньому піде ваша донечка чи хлопчик. Познайомтеся із вихователькою особисто. Оскільки зазвичай дитсадок знаходиться недалеко від вашого будинку, то варто ходити на прогулянки до садочка. Йдіть саме в той час, коли вихователі виводять групу на вулицю. Ваш малюк зможе злитися з колективом, спільно погратися у пісочниці, побачити свою майбутню виховательку. З часом ця чужа тітонька вже стане для дитини гарною знайомою. І коли прийде час піти до садочка, то дитина зустріне там знайоме обличчя.

Порада 2. Звикайте поступово
Дуже важливо не віддавати дитину до садочка відразу на цілий день. Малюк повинен звикнути до нової атмосфери. Психологи радять перший тиждень водити малюка в садочок лише на 1,5-2 години. З другого тижня можна додати до цього часу ще 1,5-2 години. І так щотижня нарощувати тривалість перебування малюка в садочку.

Порада 3. Графік садочка
Перші ніж піти до садочка, ще вдома підлаштуйте малюка під розпорядок дня, який його чекає у дитзакладі. Розклад дня можна взяти у вихователів. Ви повинні за 2-3 місяці почати будити дитину в потрібний час, аби в майбутньому встигати до садочка. Візьміть за звичку снідати, обідати в той самий час, як це роблять дітки у садочку. Також ви можете приблизно в той самий час йти на прогулянку, влаштовувати тиху годину тощо.

Порада 4. Потрібні навики
Важливо, аби дитина йшла до садочка достатньо самостійною. Так малюку буде легше звикнути до нових умов. Адже якщо йому постійно потрібна буде допомога, то вручання сторонніх людей може постійно провокувати істерики. Отже, малюк повинен вміти проситися до туалету, мити самостійно руки, витиратися, вміти одягнути колготки, переодягнути піжаму, зашнурувати взуття.

Порада 5. Погані звички
Аби малюку було легше влитися в новий колектив, його потрібно з перших днів життя соціалізувати. Привчайте малюка до комунікабельності. Змалечку вчить ділитися іграшками на гральному майданчику, проявляти чемність – не сипати піском, не пхати інших діток, не брати без дозволу їхні речі тощо.

Бажаємо успіху!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які секції підходять для дитини від 1 до 6 років

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також