Головна Здоров'я 5 порад, як правильно підготуватися до прийому в лікаря-окуліста

5 порад, як правильно підготуватися до прийому в лікаря-окуліста

mamabook
340 Переглядів
катаракта

катаракта

За статистикою, 95% людей має патології зору. І з кожним роком діагнози лише «молодшають». Якщо ще десять років тому перші візити до офтальмолога рекомендувалися людям після 35 років, то сьогодні – не пізніше 20 років. Понад 55% дітей шкільного віку вже мають певні відхилення, пов’язані зі здоров’ям очей. У лікуванні зору дуже важливо звернутися до фахівця вчасно, на ранніх етапах. На сайті https://interfax.com.ua/news/press-release/739419.html ви можете дізнатися, які симптоми не можна ігнорувати, коли слід звернутися до офтальмолога.

Що потрібно знати, аби візит до лікаря був для вас максимально продуктивним? Ось перелік важливих рекомендацій.

Порада 1.

Сформулюйте свої думки чітко, або дати лікарю розгорнутий опис вашої проблеми. Вас турбує порушення зору одного ока чи двох, показники для очей однакові чи відчуваєте різницю? Зверніть увагу, коли саме посилюється біль, свербіж, сухість очей.

Порада 2.

Якщо ви раніше проходили вже лікування в інших медичних закладах, то випишіть весь перелік лікарських препаратів, які ви призначалися. Розкажіть лікарю, чи спостерігалися покращення зору після таких методів лікування. Якщо раніше також проводилися якісь види діагностики, то результати досліджень потрібно взяти з собою. Лікарю будуть важливі заключення попередніх спеціалістів.

кросворд

Порада 3.

Підготуйте для себе повний перелік запитань до офтальмолога, аби під час консультації швидко розглянути всі ваші проблеми.

Про що можна запитати в лікаря-окуліста:

  • які види обстеження та з якою періодичністю вам обов’язково потрібно проходити;
  • чи є перелік вітамінних комплексів, добавок, які можна приймати на постійній основі для здоров’я очей;
  • поцікавитися, чи потрібні вам спеціальні окуляри для роботи за комп’ютером;
  • який комплекс вправ варто виконувати, аби зберегти чи покращити зір.

Порада 4.

Подбайте, аби офтальмологу нічого не заважало під час проведення огляду та консультації. Жінкам не слід користуватися косметикою для очей. Якщо у вас контактні лінзи, то їх слід буде зняти. Отже, візьміть контейнер для їхнього зберігання. Окуляри для зору також знімають при огляді. У моменти діагностики лікар може попросити одягати та знімати їх, перевіряючи реакцію зіниць.

линза

Порада 5.

Краще планувати візити до лікаря-окуліста на ранок. Можливо, протягом дня ваші очі отримують надмірне навантаження через водіння авто, тривалу роботу за монітором. І такий стан очей не дозволить лікарю адекватно оцінити ваш зір.

Читайте також