Головна Світ мами 5 корисних щоденних ритуалів для здоров’я та довголіття

5 корисних щоденних ритуалів для здоров’я та довголіття

mamabook
96 Переглядів
кульбаба

псиліум

Ранок розпочинається не з кави! І якщо ви дійсно піклуєтеся про своє здоров’я, назви такого напою взагалі не повинно існувати у вашому лексиконі. Також важливо пам’ятати, що піклування про себе – ціла наука та щоденна рутина. Не можна один раз на рік з’їздити до санаторію та бути впевненим, що ресурсу вистачить надовго. Зміна раціону – запорука здоров’я. Перегляньте своє звичне меню, візьміть на замітку магазин здорового харчування та введіть у щоденний ритм декілька цінних ритуалів.

Що корисно робити для здоров’я щодня?

Полоскання олією

Для ранкового чищення зубів потрібно подбати про виведення токсинів, які накопичилися в ротовій порожнині через активну діяльність бактерій. Також частина отрути сюди виводиться через лімфу.

Візьміть у рот 1 ст.ложку рослинної нерафінованої олії. Найкраще підходить кокосова – у неї чудова текстура та смак. Протягом 5 хвилин повільно збивайте масло в роті, нібито постійно розсмоктуючи. Ковтати її не можна – після процедури олію потрібно виплюнути. Вона буде містити велику кількість токсинів.

оцет

Прийом яблучного оцту

Ранок розпочинається зі склянки питної води. І бажано, аби в ній були корисні додатки. Один із варіантів –це 1 ч.ложка яблучного оцту. Пити його можна щоденно, без пауз.

Чим корисний яблучний оцет:

  • Стимулює вироблення соляної кислоти в шлунку.
  • Нормалізує травлення.
  • Благотворно впливає на кишковий мікробіом.
  • Допомагає схуднути.

Склянка жовчогінного чаю

Гіркоти – найкращий стимулятор для роботи печінки та жовчного міхура. Перед прийомом їжі 1 раз на день потрібно пити трав’яний жовчогінний чай. Склад важливо періодично змінювати, аби не відбувалося звикання. Можна заварювати готові аптечні суміші або ж пити моночаї: підходить листя кульбаби, пижмо, полин, деревій, м’ята, цикорій.

Навіщо стимулювати вироблення жовчі? Це наш потужний натуральний захисник від паразитів, які потрапляють разом із їжею. Також якісна жовч забезпечує повноцінне засвоєння їжі.

кульбаба

Груба клітковина

Багатьом не вистачає зелені та овочів у раціоні. Але для кишечнику дуже важлива рослинна груба клітковина. Вона забезпечує природні механізми очищення та посилює перистальтику. Додавайте щодня до гарнірів чи смузі 20 г шроту. Він може бути гарбузовим, горіховим, конопляним.

Склянка води

За 1 годину сну обов’язково випийте склянку звичайної води. У вечірній та нічний час наша кров максимально загущена. І це шкідливо для роботи будь-якого органу. Тому вода в чистому вигляді покращує формулу крові та весь процес кровотоку.

 

Читайте також