Головна Релакс 3 прості способи зарядитися оптимізмом на цілий день

3 прості способи зарядитися оптимізмом на цілий день

mamabook
763 Переглядів
ранок

ранокКажуть, як ранок розпочнеш, – так і день проведеш. Вам знайоме відчуття, коли піднімаєшся не з тієї ноги, а потім усі плани йдуть шкереберть, події мають не надто приємні для вас наслідки? Бо для вдалих справ потрібен відповідний настрій. Як зарядитися бадьорістю, оптимізмом, радістю на цілий робочий день? Усі хітрощі – в деталях. Щастя формують приємні миті нашого життя. Наш сайт підкаже, як 3 прості щоденні ритуали можуть змінити ваше життя на краще.

Спосіб 1. Побажання доброго ранку

Ранній підйом під звук надокучливого будильника завжди викликає роздратування та неприємні асоціації. Подумайте про близьких людей – друзів, рідних, колег, коханих, які не поруч з вами. Адже їхній ранок, швидше за все, розпочинається аналогічно. Їм, як і вам, не вистачає декількох приємних слів. Якщо щиро сказати людині «Доброго ранку», то її настрій неодмінно зміниться. Чудовий спосіб привітати з новим днем близьких людей – надіслати у месенджери гарну тематичну картинку. Завантажити безліч чудових варіантів можна на https://krainau.com/vitalni-lystivky/kartynky-dobroho-ranku.html.

Хочете подарувати миті радості якнайбільшій кількості людей? Опублікуйте кумедну картинку в своєму профілі в соцмережі. Гарна ідея – вигадати з друзями спільний ритуал та щоранку обмінюватися позитивними листівками.

ранок

 

Спосіб 2. Змінити звук будильника

Сьогодні мало хто піднімається під будильник, що стоїть поруч на тумбочці. Усіх будять мобільні телефони з бридкими сигналами. Оберіть мелодію, яка змусить вас посміхнутися та поставте її як звук для ранкового підйому. Важливо обрати щось енергійне, бадьоре – музика, яка змусить підстрибнути з ліжка та ледь не станцювати.

Ось один із вдалих варіантів мелодії для ранкового будильника кожного оптиміста.

 

Спосіб 3. Збирайтеся на роботу під музику

Створіть в своєму гаджеті особливий плейліст – музику, яка особисто у вас викликає лише позитивні думки та штовхає до дій. Важливе правило: цю музику заборонено слухати протягом дня та у вихідні. Адже музика скоро набридне, а плейліст повинен бути очікуваним для прослуховування.

До речі, ця ідея також дуже добре дисциплінує. Вже через декілька днів пісні стануть для вас гарним таймером. Ви будете добре розуміти по треках, котра зараз година, наскільки ви відстаєте чи випереджаєте свій графік збирання. Наприклад, сідати снідати можна завжди під одну й ту саму пісню – і ви завжди будете впевнені, що збираєтеся вчасно та оперативно.

Читайте також