Головна Релакс 10 порад, як вдало обрати сонцезахисні окуляри

10 порад, як вдало обрати сонцезахисні окуляри

mamabook
200 Переглядів
окуляри

окуляриВибір окулярів – не лише питання їхнього дизайну, як вважає більшість. Стильний аксесуар не здатен надійно захищати від шкідливого впливу УФ-променів, якщо для окулярів використовуються низькоякісні лінзи. Дізнайтеся, як зробити дійсно вдалий вибір, виглядати стильно, але не зіпсувати зір.

Порада 1. Перевірені бренди

Якісні сонцезахисні окуляри не можуть коштувати дешево. І вибирати аксесуар варто у виробників, які давно спеціалізуються на сонцезахисних окулярах. Тим більше, відомі бренди здатні запропонувати ідеальний компроміс – повну безпеку та захищеність для очей, а також обрати трендові моделі. Якісні сонцезахисні окуляри для чоловіків і жінок представлені на https://luxoptica.ua/. Яким брендам варто довіряти? Це Armani, Gucci та інші переважно італійські виробники – Roberto Cavalli, Valentino, Versace.

Порада 2. Вивчайте маркування

Якісні аксесуари марковані написом UV-PROTECTION. Тобто ці окуляри забезпечують захист відразу від двох типів шкідливих променів – це UVA (УФ-променті типу А) та UVB (промені типу В). Чим вище вказаний показник, тим надійніші ваші окуляри.

окуляри

Порада 3. Який матеріал обрати

Лінзи окулярів від сонця створюють з трьох видів матеріалів. У кожного з них свої характеристики, які варто враховувати заздалегідь.

  • Найнадійнішими є скляні лінзи. Але вони й найважчі. Нерідко від таких окулярів починають боліти скроні. Також скло швидко пітніє, а ще є найпрозорішим матеріалом.
  • Полікарбонатні лінзи дуже міцні. Тому такі окуляри ідеальні для екстрім-спорту та дітей.
  • Пластикові лінзи можна назвати універсальним варіантом. Саме він найчастіше зустрічається в сонцезахисних окулярах.

Порада 4. Персональний футляр

Купуйте окуляри лише в захисному футлярів. Як мінімум, це показник якості товару. Окуляри, які носяться в сумці без захисту, прослужать вам максимум один сезон. Лінзи дуже швидко покриються подряпинами.

Порада 5. Оригінал чи копія?

Купуючи брендові окуляри, ви розраховуєте на відповідну якість. Тому фірмові окуляри від сонця мають паспорт моделі, а також додаткові аксесуари – брендований чохол, серветку. А от в моделях-репліках немає ні аксесуарів, ні належної якості.

Порада 6. Хамелеони

Якщо ви мешканець міста, то часто переміщується з вулиці в приміщення. Для сучасного ритму життя й були вигадані окуляри-хамелеони. Їхні лінзи мають фотохромне покриття. Вам не доведеться щоразу знімати аксесуар – лінзи самі підлаштовуються під умови освітлення.

окуляри

Порада 7. Поляризація

Купувати окуляри з поляризацією – справжня мода. Хоча й помилкове рішення. Поляризаційні окуляри створені для певних умов. Вони добре гасять сонячні бліки, тому їх слід використовувати водіям і людям, які відпочивають коло води, в горах.

Порада 8. Колір волосся

При виборі окулярів враховуйте колір вашого волосся. Оправа не повинна мати ідентичний відтінок. Аби окуляри виконували функцію стильного елементу гардеробу, обирайте контрастні моделі.

Порада 9. Вибір за формою обличчя

Достатньо переглянути декілька фото, аби переконатися, що моделі не є універсальними. І окуляри слід обирати, враховуючи свій тип обличчя.

окуляри

окуляри

Порада 10. Колір лінз

Зараз повертається мода на кольорові лінзи. Але слід пам’ятати, що окуляри призначені для захисту очей. А колір лінз не лише спотворює зображення, але й впливає на стан сітківки ока.

  • Червоні лінзи перезбуджують нервову систему, очі в таких окулярах швидко втомлюються.
  • Рожеві лінзи погано затемнюють.
  • У жовтих лінз низький ступінь захисту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хвороби очей у дітей

Читайте також