Головна Здоров'я 10 найкорисніших продуктів світу, які ви не вживаєте

10 найкорисніших продуктів світу, які ви не вживаєте

mamabook
28845 Переглядів
корисні продукти

Амарант

амарант

Це рослинний білок в чистому вигляді, джерело 11 незамінних амінокислот. Наші пращури готували хліб з амаранту та вважали, що завдяки цій рослині можна прожити 300 років. Це насправді потужний омолоджуючий продукт, який оновлює організм на клітинному рівні.

Як вживати: добова норма на дорослу людину – 80 г. Традиційно готують каші в чистому вигляді або солодкий варіант із додаванням фруктів, варення. Рекомендовано вживати 1-2 рази на тиждень.

 

Насіння коноплі

насіння коноплі

Не варто негативно сприймати цей продукт та асоціювати зі шкідливою звичкою. Вживання насіння коноплі не викликає залежності та галюцинацій. Це ваше джерело енергії, молодості, ефективний спосіб виведення токсинів та зниження будь-яких запальних процесів в організмі.

Як вживати: 1 ст.ложка очищеного та подрібненого насіння до салатів, можна посипати гарніри.

 

Броколі

броколі

Ця рослина в списку найнадійніших захисників від раку. У рослин родини хрестоцвітих (до яких відноситься броколі) у складі є унікальна речовина індол-3-карбінол. Про здатність броколі зупиняти ріст пухлин вже написано численні наукові роботи. Клінічно доведено, що броколі – це профілактика та природний спосіб лікування онкології.

Як вживати: максимальну користь можна отримати у вигляді фрешу. Пийте в чистому вигляді чи змішуйте з яблуками, морквою. У складі фрешу соку броколі повинно бути не менше 50%.

 

Кіноа

кіноа

Ще одне джерело рослинного білку в чистому вигляді. Це ідеальна та безпечна альтернатива курятині, яловичині та іншим видам м’яса. Кіноа, на відміну від м’яса з магазинів, не містить антибіотиків та гормонів у складі. Навпаки, цей чистий білок нормалізує гормональний фон, допомагає виводити з організму шкідливий чужорідний естроген. Це корисні продукти, які повинні бути в раціоні кожного чоловіка та жінки після 35 років.

Як вживати: у вигляді гарніру, також варену охолоджену крупу додають до салатів. Добова норма кіноа – 70-80 г. Вживати можна 5 разів на тиждень.

 

Селера

селера

Селеру за користю та унікальним складом прирівнюють до женьшеню. Це цілий спектр амінокислот, вітамінів, великий вміст натрію, калію. Ця біологічна формула рослини реально уповільнює старість, підвищує репродуктивні функції, продовжує статеву міць чоловіків та відстрочує менопаузу в жінок. Це корисні продукти, які не мають аналогів.

Як вживати: як і броколі, з селери краще робити фреш. Пити можна щодня по 100 мл соку.

 

Кокосова олія

Продукт, який не лише не дає набрати зайву вагу, але й дозволяє зменшити рівень холестерину в крові. Кокосовій олії приписують безліч унікальних властивостей. Одна з них – захист мозку від старіння. Вживання олії з кокосу дозволяє захиститися від хвороби Альцгеймера, мати все життя ясний розум та гарну пам’ять.

Як вживати: лише в нерафінованому вигляді – по 2 ст.ложки щодня. Дуже смачна в холодному вигляді. Тримайте кокосову олію в холодильнику, додавайте до десертів, фруктів, змащуйте хлібці.

плашка

Читайте також