Головна Школярі Як оформити шкільні сходи недорого: 20 оригінальних ідей з фото

Як оформити шкільні сходи недорого: 20 оригінальних ідей з фото

mamabook
16317 Переглядів
як оформити шкільні сходи

як оформити шкільні сходиШкільний простір повинен надихати дітей. На зміну однотонним безликим шкільним стінам повинні прийти затишні класи, коридори, які стимулюють до інтелектуальної роботи, підбадьорюють, покращують настрій, допомагають мріяти та фантазувати. Наш сайт Mamabook  підготував підбірку простих, але оригінальних ідей декорування сходів. Як оформити шкільні сходи недорого, але в сучасному стилі, цікавому для дітей.

Табличка множення – просте рішення!

До класів з учнями початкової школи можуть вести ось такі корисні сходинки, на яких нанесена табличка множення. Варто розподіляти різні цифри різними кольорами. Тут ефективно зіграє зорова пам’ять.

як оформити шкільні сходи

 

Список важливої літератури

А це чудовий спосіб нагадувати щоденно про класиків рідної чи зарубіжної літератури. Кожна сходинка може мати вигляд книжкового томику, на якому написано назву видатного твору та його автора. Такі зображення можна нанести вручну або ж замовити друк вінілових наліпок. Вони довговічні, яскраві, прослужать багато років. А сам процес наклеювання швидкий та зручний.

як оформити шкільні сходи

як оформити шкільні сходи

 

Оригінальне оформлення майданчиків між маршами

Майданчики між сходинками – це велика площа, яку можна заповнити цілими картинами, фото відомих учених, письменників, розмістити їхні цитати тощо.

сходинки

 

Чудове рішення – інфографіка

Стіни вздовж сходинок може прикрашати корисна інформація у вигляді табличок, формул, схем. Наприклад, будова людського тіла чи сонячної системи.

сходинки

сходинки

 

Місце для книжкових поличок

На фото представлений повноцінний дизайн-об’єкт, але з нього можна започити гарну ідею. На стінах та під сходинками можна розмістити ніші для книжок. Це буде ще одна варіація шкільної бібліотеки.

сходинки

 

Орнаменти на сходах

А це – спільна робота учнів школи. Кожен з них намалював власний геометричний орнамент. Потім окремі малюнки виклали у вигляді різнобарвного панно та розмістили вздовж стіни сходів. Уявіть, як гарно можна реалізувати цю ідею, якщо кожна дитина школи намалює на клаптику паперу орнамент з української вишивки.

сходинки

 

Практичність

Цим сходам пощастило менше – вони не такі привабливі. Проте корисні! На перших розмістили форми неправильних дієслів з англійської мови, на других – мотиваційний слогани та настанови для учнів.

сходинки

 

Масштабні зображення

Це вже достатньо дорогий, але вдалий спосіб декорування. Ці шкільні сходи прикрасили масштабними візерунками на тему природи та історії. На стіни у такому випадку наносяться або фотошпалери, або плівка-оракал з надрукованим малюнком.

сходинки

сходинки

Фантазуйте та даруйте дітям приємні асоціації із навчанням! Можливо, як оформити шкільні сходи, підкажуть навіть самі учні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рослини для школи: 10 найкращих варіантів з фото та описом

Читайте також