Головна Школярі 10 найгарніших птахів України: фото та опис

10 найгарніших птахів України: фото та опис

mamabook
31911 Переглядів
птахи

Виявляється, в Україні налічується 436 видів птахів. Серед добре знайомих шпаків, лелек, горобців чи солов’їв є дуже цікаві гарні пташки, про існування яких більшість із нас не здогадується. Адже деякі екзотичні на вигляд птахи прилітають до нас на нетривалий період, мігруючи до своїх місць зимівлі.

Кого із птахів України можна вважати напрочуд гарними? Наш сайт Mamabook підготував власний ТОП-10.

БДЖОЛОЇДКА

птахи

Цього гарного птаха можна знайти в Африці, на півночі Франції та Данії, у північній частині України. Хоча в нас бджолоїдка може гніздитися скрізь, окрім гірських територій. Гнізда пташка не в’є, а облаштовує нори. Бджолоїдок можна знайти поруч із місцями, де водиться багато комах. Це може бути болото, долина річки або навіть сільська пасіка. Забарвлення птаха таке яскраве та різнокольорове, що його неможливо сплутати з іншими пташками.

Бджолоїдки дещо схожі у своєму способі життя та поведінці на ластівок, які також риють піщані нори та живуть великими дружніми сім’ями.

 

БЕРЕСТЯНКА

Птах

Невеликий птах із гарним фісташковим забарвленням, що майже зливається на тлі дерев. Найближці родичі берестянки – горобці, тож і сама пташка нагадує великого горобчика з гарним зеленим пір’ям. Зимувати берестянки вирушають до Африки, а решту часу проводять на рідній українській землі. Берестянки полюбляють жити в листяних лісах (березових, дубових), великих парках, на узліссях. Можуть навідуватися у фруктові сади та споживати ягідки а дачах, у селах. Зустрічаються берестянки і в долинах Карпат.

 

БРИЖАЧ

Птахи

Дуже поважний птах, якого можна впізнати по кудлатому чубу та пишній шиї. Так виглядає птах у шлюбний період. В Україні зустрічається лише на Поліссі, мешкає у болотах, заростях осоки, поблизу тихих водойм. Через активне осушення боліт кількість брижачів стрімко зменшується.

Читайте також