Головна Світ мами Значення снів з середи на четвер

Значення снів з середи на четвер

mamabook
171 Переглядів

сонНаші сновидіння можуть давати нам важливі підказки. Але потрібно вміти правильно їх тлумачити. Дізнайтесь, чи здійснюються сни, побачені з середи на четвер.

Сни із середи на четвер дають сигнал про зміну вашого життя, приготуйтеся до того, що вас чекають якісь зміни на роботі. Будь-яке сновидіння, побачене в цей день, має саме безпосереднє відношення до вашої професійної діяльності.

Якщо уві сні ви були головною дійовою особою і всі події так чи інакше відносилися до вас, тоді вас чекає підвищення на роботі, збільшення окладу або премія. Якщо ви побачили уві сні кого-небудь зі своїх літніх родичів (бабусю, дядька, дідуся і т.п.), приготуйтеся що найближчим часом, вам доведеться зайнятися якою-небудь перспективною, але абсолютно незвичайною для вас справою.

А коли ви, прокинувшись вранці, не можете точно сказати, що саме вам снилося, а всі події, які ви ще пам’ятаєте, здаються вам млявими, сірими і безглуздими, то можна впевнено говорити, що ніяких позитивних змін в плані кар’єрного росту у вас не передбачається. Вас чекають сірі та однотипні будні (принаймні на цьому тижні).

Чи збуваються сни з середи на четвер
У більшості випадків, сни на четвер говорять про енергетичне тяжіння. Ця енергія може передаватися як від вас так і ви її можете приймати від тієї людини, з якою мали контакт. Більш детальне тлумачення снів на четвер:

Про любов
Припустимо, ви самотня людина, у якої є стабільна робота, гроші для вас вже не найголовніше, а щасливого кохання ви так і не мали. І тут ви зустрічаєте людину (не важливо за яких обставин), а через деякий час бачите позитивну, або навпаки не дуже приємну картину у сні, де присутня та сама персона, з якою ви нещодавно мали зустріч.

Вся історія, яка була викладена у сні, не збудеться, тому-то сни з середи на четвер не збуваються. Але не варто зневіряється, що прекрасне сновидіння так і залишиться всього лише сном. Це означає, що ваша енергія “з цією людиною” з’єдналася і перетворилася на читаний лист у вигляді сну.

Весілля або інше інтимне сновидіння, говорить про зв’язок, однак не про пророцтво.

Нагадаємо, що в більшості випадків сни збуваються з суботи на неділю.

Про роботу
Сон, де ви бачите свою роботу, дає сигнал, що за вашою спиною почалися розмови наскільки ви відповідальний працівник. Це може вказувати як на підвищення по службі, або навпаки, догану аж до звільнення.

Про відпочинок
Сновидіння, де ви відпочиваєте на морі, або в іншому місці, можна пояснити так – ви мрієте про відпочинок, але життєві обставини поки що не дають можливості відпочити.

Мертві люди
Побачивши сон, де мертва людина з вами спілкується, тлумачиться сонником як попередження про проблему. Це може виявитися автомобільна аварія або інша історія, де можуть бути присутніми летальні випадки. Тому будьте обережні.

чашка, чашки, товарНа фото: Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також