Головна Вагітність Які вітаміни необхідно приймати вагітним

Які вітаміни необхідно приймати вагітним

mamabook
378 Переглядів

Как выбрать витамины для беременныхБез витамінов не може обійтись жоден организм. А якщо вже йдеться про майбутню маму, то прийом вітамінних комплексів вже стає необхідністю. Адже потрібно розуміти, що в жіночому організмі зароджується нове життя, на розвиток його необхідні вітаміни та корисні елементи.

Отримати необхідну кількість вітамінів з їжі вже не вийде, оскільки майбутня матуся «працює» за двох. І аби уникнути проблем розвитку малюка, а також авітамінозу матері, прийом вітамінів повинен розпочатися не лише під час вагітності, але в ідеалі – за декілька місяців перед запланованим зачаттям.

Які загальні рекомендації дають лікарі вагітним? Читайте в нашій статті від Mamabook

1. У першому триместрі лікар обов’язково призначає майбутній мамі прийом фолієвої кислоти, від якої немало залежить процес правильного формуван-ня мозку та нервової системи ембріону, його ріст та розвиток.

2. Вітамін Е можна приймати в період планування вагітності (за 3-4 місяці). Від цієї речовини залежить самопочуття та загальний стан вагітної.

3. Вітамін В6 необхідний для правильного формування центральної нервової системи малюка.

4. Вітамін А сприяє правильному росту плода.

5. Вітамін В12 відповідає за нормальний розвиток нервової та кровоносної систем плода.

6. Вітамін В6 допомагає майбутній мамі справитися з втомою, апатією, депресією, набряками, порушеннями зі сторони серцево-судинної системи, які можуть виникати через навантаження на останніх місяцях вагітності.

7. Прийом будь-яких лікувальних препаратів, включаючи вітамінні комплекси, повинен призна-чити лікар. Не можна безконтрольно приймати вітаміни, які можуть спровокувати гіпервітаміноз, тобто передозування. Особливо небезпечне надмірне вживання вітамінів А та D. Зверніть увагу, що існують спеціальні комплекси вітамінів і мінералів для вагітних, які враховують всі особливості та потреби організму вагітних. Вид препарату та дозування призначає лише лікар!

Будьте здоровими!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як доглядати за шкірою під час вагітності

детская вышиванка боди

Якісний дитячий одяг від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також