Головна Релакс Яка з вас мама по гороскопу

Яка з вас мама по гороскопу

mamabook
479 Переглядів

Советы мамам: как воспитывать девочку без отцаВважається, що характер та долю людини в багатьох моментах визначає її зодіакальний знак. Наш сайт Mamabook пропонує дізнатися вам, які материнські здібності притаманні представницям того чи іншого знаку зодіаку. 

Овен

Мами-Овни рано починають вважати своїх дітей дорослими. Їхні малюки виростають самодостатніми, відповідальними та незалежними. Також мами-Овни часто облаштовують домашній побут на свій розсуд, нерідко забуваючи врахувати при цьому побажання своїх дітей. Тому коротке дитинство та відчуття слабкого зв’язку з домом формує у ваших дітей сильний характер, а у ваших з ними стосунках – відчутну прохолоду й дистанційність. 

Телець

Ці мами з усіх зусиль намагаються прив’язати своїх дітей до себе і утримувати «під спідницею» навіть тоді, коли дітки вже залишили батьківський дім та створили власні сім’ї. Але цей постійний контроль легко терплять діти, оскільки разом з тим отримують і величезні порції тепла, любові, добра. Матері-Тельці намагаються протягом життя підтримувати своїх дітей як фінансово, так і морально.  

Близнюки

Представницям цього знаку зодіаку, на жаль, характерні вітряність, поверхневість. Тому мами-Близнюки починають сумувати ще у декреті, а після народження малюка тільки й чекають, як би пошвидше віддати його в садочок або максимально залучити до виховання усіх дідусів, бабусь, тіточок. Діти матерів-Близнюків швидко стають самостійними, мало просять порад і настанов у мами, їм простіше вирішити щось самостійно або за допомогою родичів, які чимало часу приділяли їм в дитинстві. Проте не все так печально: діти охоче йдуть з мамою-Близнюком на тісні стосунки, бо сприймають не як наставника, а як дорослого класного друга. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якими будуть діти, народжені у 2017 рік Півня

Рак

Туботливі, сімейні мами-Раки завжди дуже уважні, ніжні та патологічно чуйні. Їх турбує усі, навіть найменші деталі життя дітей. І якщо у дитини поганий настрій, то мама-Рак ладна на голову стати чи розтягнутись у шпагаті, аби тільки розвеселити свою донечку чи сина. Проте це сентиментальність та надмірна душевність неріжко заважає вже дорослим дітям, коли вони створили власні родини. 

Лев

Ці матусі занадто люблять розкіш, тому часто займаються зовнішнім виглядом дітей, ніж їхнім духовним розвитком. Такі жінки дуже часто хвалять дітей в присутності друзів і колег, витрачають чимало коштів на їхній презентабельний вигляд, купують дорогі аксесуари. Мама-Левам важливо, аби дитина за статусом і зовнішнім виглядом завжди була найкращою в дворі, в класі, на факультеті. Проте діти дуже часто виростають відстороненими від матері, у дорослому віці вони дають їй мінімум спілкування та підтримки. 

Діва

Мами-Діви дуже турботливі, уважні. Вони вчасно помічають все, що створює дискомфорт їхній дитині, часто безпомилково знають, що її турбує, які стосунки у сина чи дочки з однолітками. У матерів-Дів якийсь неймовірний інтуїтивний зв’язок з дитиною, тому діти у дорослому житті залишаються дуже близькими з мамою. Також Діви дуже практичні й вимогливі до малюка з раннього віку, тому діти Дів зазвичай виростають дуже впевненими у собі, самостійними, цілеспрямованими. 

Терези

Це більше матері-друзі, ніж батьки. Але і такий підхід до виховання дуже благотворно впливає на дитину. Терези завжди знають, що турбує їхню дитину, ніколи не ігнорують дитячі проблеми та переживання. Тому дитина чітко знає, що з мамою можна дружити, а головне – розповідати всі свої таємниці. Проте це стосується лише Терезів, які щасливі у своєму особистому житті. Якщо мама і батько будуть розлучені, то на дитину впаде важкий багаторічний тягар емоційних переживань мами-Терезів. 

Скорпіон

Скорпіони – дуже суперечливі натури, тому часто така мама є головним джерелом стресу для власних дітей. У матерів-Скорпіонів величезна схильність втручатись в особисте життя дитини, психологічно тиснути на неї, диктувати свою лінію поведінки. Але і в такій ситуації можна знайти свою плюси. Мама-Скорпіон завжди винагороджує свою дитину тотальною підтримкою протягом життя. І щоб не сталось – мати не покине свою дитину і допоможе в будь-якій ситуації. 

Стрілець

Це матері, які поєднали в собі найкращі риси Овнів та Левів. Будучи особами яскравими, оригінальними – вони привчають до стилю, розкоші та краси і своїх дітей. Діти виростають з гарними манерами та доглянутими. При цьому мами-Стрільці дуже переймаються за якість освіти дитини. Але є і суттєвий мінус – мами часто накладають табу на амурні хвилювання у дітей. Такі матері часто озвучують, що спочатку в житті потрібно досягти певного рівня і лише потім думати про стосунки. Через таку позицію їхні діти часто виростають з неправильним розумінням, як потрібно проявляти свою любов до майбутнього чоловіка чи дружини. І нерідко такі діти успішні в кар’єрі, але нещасливі в особистому житті. 

Козеріг

Дуже вимогливі матері, які хочуть виховати дитину на свій розсуд. На думку таких мам, дитина повинна рости з їх планом. Тому будь-які творчі починання, власні амбіції дитини повністю ігноруються. Як результат – дитина часто замкнена у спілкуванні з мамою, мріє якнайшвидше залишити батьківський дім та розпочати самостійний життєвий шлях. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп для всіх знаків зодіаків на 2017 рік Півня

Водолій

Це достатньо екстраординарний знак. Матусі-Водолії дуже емоційні, комунікабельні, здатні на екстремальні вчинки, люблять влаштовувати своїм дітям різноманітні сюрпризи. Діти часто дружать з мамою, діляться з нею своїми переживаннями. Проте мами-Водолії нерідко нав’язуються дітям плани, яких їй у житті здійснити не вдалося. Тому нерідко така мама записує синочка на бальні танці й хор, хоча син роками просить про футбольну секцію.  

Риби

Мами-Риби часто флегматичні, невпевнені у собі, тому нерідко не можуть розібратися з власними переживаннями і проблемами, що вже казати про дитячі. У таких мам часто виростають асоціальні діти, схильні до стресів і депресій, які не вміють на рівних спілкуватися зі своїми однолітками. Також мами-Риби не дають синові або дочці правильного розуміння, як спілкуватися с представниками протилежної статі, часто такі теми – табу в сім’ї. До плюсів матерів-Риб можна віднести підвищену увагу до совіти дітей, тому нерідко їхні діти – відмінники, всесторонньо розвинені, начитані, культурні особи.

чашки, товар

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також