Головна Релакс Гороскоп для всіх знаків зодіаків на 2017 рік Півня

Гороскоп для всіх знаків зодіаків на 2017 рік Півня

mamabook
164 Переглядів

счастье, радость, девушка, женщинаКожен рік для нас – це новий відрізок життя. Ми з особливим оптимізму звикли очікувати Нового року. 2017-ий пройде під символом Вогняного Півня. Цей знак дуже харизматичний, кмітливий та впевнений у собі. Що підготував 2017 рік Червоного Півня для кожного зодіакального знаку?

Читайте короткий гороскоп на цілий рік від сайту Mamabook

Гороскоп на 2017 рік для Овнів
Люди, що народилися під знаком Овен, відчують неймовірний приплив сил у цьому році, навіть не зважаючи на те, що у 2017 році для вас є потенційна загроза. Здавалось би, причин для хвилювання немає: все йде звично, розмірено, проте в цьому і загроза. Що за буденними розміреними справами ви можете вчасно не помітити проблем, які накопичуються. Тож вони ризикують стати для вас справжнім ударом та неприємним сюрпризом долі. Тож головна порада для Оівнів на 2017 рік – це бути пильними, спостережливими, а також не відкладати жодних справ на майбутнє. Намагайтесь вчасно вирішувати всі нагальні проблеми. Найкраща тактика для вас у 2017 році – це спостережливість та далекоглядність. Особливо вдалим цей рік може бути у кар’єрі.

Гороскоп на 2017 рік для Тельців
Цей рік обіцяє стати дуже плідним та результативним періодом для усіх Тельців. На початку року необхідно проявити уважність та блискавичну реакцію в будь-якій справі, за яку ви візьметеся. 2017-ий рік запам’ятається представникам цього знаку зодіаку, перш за все, несподівано приємним подарунком долі. При чому проявлятись ці надзвичайні і важливі сюрприз можуть в найрізноманітніших сферах вашого життя: у коханні, кар’єрі, здоров’ї тощо.

Гороскоп на 2017 рік для Близнюків
В першу чергу, у 2017 році Близнюкам потрібно приділяти належну увагу сім’ї. Якщо цього не зробити, то у вашому подружньому житті може в рік Півня назріти серйозний конфлікт. Стосунки з рідними та коханою людиною взагалі для вас повинні стати у 2017-му році першочерговими. Бо неуважне ставлення до рідних також може призвести до непорозуміння з батьками, братами та сестрами, іншими родичами. А як відомо, конфлікти, зароджені в рік Півня, відрізняються довготривалістю та складністю. Тож ви ризикуєте посваритися з рідними не на один рік.

Гороскоп на 2017 рік для Раків
Незначна напруженість, часті стреси будуть турбувати представників цього знаку майже протягом усього 2017-го року. Проблему не будуть глобальними, проте це буде низка неприємних і частих ситуацій, які вам доведеться постійно залагоджувати. Головна настанова на цей рік для Раків – зібрати свої сили та проявити мужність. Адже чимало проблем в рік Півня буде виникати через заздрисників. Ви також можете опинитися в центрі пліток і брехні. Тож вам потрібно вміти вчасно поставити ворогів на місце і озвучити все в обличчя. Завдяки цьому проблеми вирішаться самостійно. Тож дійте! Тим більше, що у сфері кохання та родини вас чекає дуже спокійний, комфортний рік, сповнений гармонії. Отже, у вас буде гарний тил та підтримка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яким буде 2017 рік Півня

Гороскоп на 2017 рік для Левів
Люди, народжені під цим знаком, у 2017 році можуть зіштовхнутися з деякими труднощами в діловій та професійній сфері. Тому необхідно проявити максимум уваги при підписанні договорів або в роботі з документами. Ще однією потенційно небезпечною сферою для Левів може стати сім’я. Необхідно стежити за своїми вчинками та словами, аби уникати конфліктних ситуацій, яких у році Півня у вас буде чимало. Тож важлива порада: навчіться у 2017 році ефективно знімати стрес та напругу. Якщо ви давно планували піти в тренажерний зал, у басейн, на йогу, записатися в танцювальну студію, то рік Півня – ідеальний для цього час.

Гороскоп на 2017 рік для Діви
Цей рік обіцяє бути достатньо емоційним, імпульсивним та стресовим для усіх Дів. Представники цього знаку будуть постійно страждати через надмірну збудженість, роздратованість, додаючи собі очевидних труднощів в житті. Вам доведеться прикласти чимало зусиль, аби позбутися надмірної нервозності та навчитись контролювати свої емоції. Найкращий варіант – це переключити свою увагу на якийсь нейтральний об’єкт, який допоможе Дівам справитися з власними негативнмии емоціями та фобіями. Наприклад, завести собаку.

Гороскоп на 2017 рік для Терезів
2017 рік – важливий рік підсумків. Протягом року вам варто визначитись, які справи та проекти потребують доведення до фіналу, а за які нові перспективи вам варто взятися саме в рік Півня. До речі, не забувайте, що масштабні та складні плани, задумані в рік Півня, зазвичай в майбутньому виявляються дуже вдалими та перспективними. Весь 2017 рік для Терезів буде присвячений кар’єрному питанню. Не бійтесь приймати радикальних рішень, адже ви традиційно вмієте все зважувати та безпомилково відмовлятися від речей, людей, справ, що вас обтяжують.

Гороскоп на 2017 рік для Скорпіонів
Скорпіони зможуть відчути епоху змін та несподіваних приємних сюрпризів у 2017 році Півня. У вас відкривається перспектива успішних проектів, а також очікує безліч цікавих відкриттів та приємних доленосних подій. Що стосується відносин з людьми, то Скорпіонам у цьому році варто проявляти побільше лояльності та дружелюбності. Є велика ймовірність зустріти у цьому році людину, яка у майбутньому стане вам надійним другом. Хоча не довіряйте сліпо оточуючим – рік Півня вирує пліткам та інтригами.

Гороскоп на 2017 рік для Стрільців
Можна впевнено заявити, що у 2017 році Стрільцям дуже пощастить. Вас чекає немало приємних сюрпризів долі, але найбільше це стосується любовної сфери. Ви нарешті зможете зустріти ідеальну людину і закохатися до нестями. Якщо у вас вже є кохана людина, то 2017 рік – ідеальний час, аби скріпити ваші стосунки офіційно та зіграти весілля. У сімейних Стрільців також буде рік, повний гармонії та взаєморозуміння.

Гороскоп на 2017 рік для Козерогів
Цей знак буде проявляти неймовірну активність у 2017 році Півня. У вас відкриється друге дихання, ви на подив друзів та колег будете встигати на всіх фронтах: на роботі, в коханні, фінансах тощо. Дуже багато справ, розпочатих у цьому році, будуть для вас неймовірно вдалими. Але є одна важлива пересторога: великий ризик того, що у рік Півня вас зрадить давній друг або близька людина. Гідно сприйміть цей вчинок і сміливо викресліть людину зі свого життя. Повірте, якщо зрадник буде продовжувати залишатись поруч з вами, то у найближчі роки ця людина принесе вам багато неприємних ситуацій.

Гороскоп на 2017 рік для Водоліїв
2017 рік стане періодом, коли Водолії все частіше почнуть озиратися у минуле, згадати свої вчинки, аналізувати прийняті раніше рішення. Можливо, що знову на горизонті з’вляться давно забуті справи, які несподівано стануть для вас актуальними. На жаль, вони можуть забирати у вас багато фізичних та душевних сил, доки ви остаточно все владнаєте. Також в цьому році у вашому житті можуть з’явитися давні знайомі, з якими ви вже давно не підтримуєте зв’язок. І саме ці люди можуть стати для вас гарними та надійними помічниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якими будуть діти, народжені у 2017 рік Півня

Гороскоп на 2017 рік для Риб
Для представників цього знаку рік Вогняного Півня виявиться дуже динамічним періодом. Риби будуть у вирії подій, в постійному тонусі, цілий рік буде сповнений різноманітними подіями. Це буде позитивно насичений рік, бо в результаті 2017-ий принесе чимало перемог, нових навиків, нових гарних знайомих. Риб чекає чимало кардинальних змін, наприклад, нове місце роботи і навіть проживання. Не бійтесь цих змін – у рік Півня для вас вони будуть лише сприятливими.

гаманець, товар

Стильні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також