Головна Малюки Якими будуть діти, народжені у 2017 рік Півня

Якими будуть діти, народжені у 2017 рік Півня

mamabook
234 Переглядів

Что подарить мальчикам разных возрастов на Новый год2017 рік пройде під символом Червоного (Вогняного) Півня. І батькам діток, які повинні народитися у цьому році, дуже важливо знати заздалегідь, як цей символ вплине на долю та характер сина або дочки. Детально про таких діток читайте в статті від Mamabook

Коли настає 2017 рік Півня
Батькам важливо знати, що орієнтуватись потрібно за китайським гороскопом. А отже Вогняний Півень почне керувати нашими долями не 1 січня, як прийнято вважати, а лише з 28 січня і передасть свої повноваження іншому талісману року 15 лютого 2018 р.

Який буде характер у дітей, народжених у 2017 році
Символ Півня, за китайською астрологією та філософією, вказує на неймовірну наполегливість. Тому і хлопчики й дівчатка будуть проявляти цю рису характеру у повній мірі. Такі дітки не просто наполегливі – вони завжди йдуть до кінця, не вміють здаватись. Вони здатні розпочинати одну й ту саму справу багато разів, доки не доведуть її до кінця. Це дуже корисна та вигідна риса у навчанні, кар’єрному зрості. Але при цьому дітки не проявляють чітких лідерських здібностей. Їм не обов’язково бути в усьому на першому місці – такі діти, в першу чергу, ставлять високі планки особисто для себе і кожного разу намагаються вдосконалюватись.

Окрім високої працездатності, маленькі Півники відрізняються неймовірною фізичною та емоційною витривалістю. Більшість життєвих труднощів вони здатні побороти самостійно.

Зацікавлення та хобі
Дуже важливо, аби діти-Півники буди постійно чимось зайняті. Це дітки, які багато чим цікавляться. У них гарні схильності до творчої роботи, вони з великим ентузіазмом будуть відвідувати різноманітні гуртки. Тож вибирати напрямок, в якому уде розвиватися дитина, ви можете найрізноманітніший. Важливо, аби дитині подобалось те, чим вона займається. Також завжди намагається розвивати кругозір такого малюка, давайте йому можливість пробувати себе у різних видах спорту та творчості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що подарувати дідусю

Поведінка та риси характеру
Півні – дуже прямолінійні. Такі дітки з легкістю будуть озвучувати все, що думають, що їх непокоїть. І це гарна риса, адже такі малюки не люблять брехати. Тож з ними можна легко домовитись, а батькам потрібно вміти йти на компроміси.

Це одна важлива риса характеру таких діток – це загострене відчуття справедливості. Півники завжди готові стати на захист слабких, відстоювати правду. Це дуже вірні друзі та приємні люди в класі, колективі на роботі.

Професії
Дітки, народжені під вогняної стихією Півня-2017, це майбутні режисери, музиканти, винахідники, інженери, архітектори та дизайнери. Для них ідеально підходить інтелектуальна та творча робота, а от фізична праця та спорт – від початку хибний варіант розвитку.

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також