Головна Релакс Як зберігати банани, щоб вони не чорніли

Як зберігати банани, щоб вони не чорніли

mamabook
489 Переглядів
банан

бананБанани – один із небагатьох видів екзотичних фруктів, який доступний нам цілий рік. Проте банани мають властивість швидко чорніти та псуватися. Як їх правильно обирати та зберігати, аби завчасно не викидати продукт? Наш сайт Mamabook дасть важливі підказки.

Порада 1. Купуйте китицями

Найкраще зберігати банани китицями, не розриваючи в магазині поштучно. Пошкоджений хвостик – причина швидкого псування фруктів.

Порада 2. Обирайте банани правильно

Якщо не збираєтеся з’їсти банани найближчим часом, то купуйте лише фрукти з абсолютно цілісною шкіркою, без пошкоджень, плям. Аби банани зберігалися довше, обирайте фрукти із зеленими хвостиками. Повністю жовті банани чорніють за 20 годин.

Порада 3. Зберігайте при кімнатній температурі

Не варто класти їх в холодильник. Ви здивуєтеся, але саме через холод вони чорніють! Проте при низькій температурі чорніє лише шкірка, а м’якіть банана залишається свіжою. Тож такий продукт можна сміливо вживати.

Порада 4. Обгорніть хвостик банана плівкою

Без доступу повітря банани не чорніють ще 2-3 дні.

банани

Порада 5. Тримайте банани окремо від інших ягід, овочів

Банани активно виділяють етилен, який прискорює процес гниття. При цьому псуються інші продукти, а також самі баани. Уже за 1 добу інші овочі та фрукти зіпсуються, заражаючи всі банани. Найшвидше банани чорніють, якщо лежать поруч із авокадо. Проте це гарна підказка, як можна змусити достигнути швидше зелені банани.

Порада 6. Не тримайте банани в пакеті

Запаковуючи фрукти в поліетилен, ви створюєте ефект газової камери – банани почорніють в ній за 1 день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можна вагітним банани: 8 причин їсти цей фрукт щодня

плашка

Читайте також