Головна Школярі Через недбалий ремонт садочків і шкіл у Дніпрі під загрозою опинилися життя та здоров’я дітей

Через недбалий ремонт садочків і шкіл у Дніпрі під загрозою опинилися життя та здоров’я дітей

mamabook
228 Переглядів
школа

школаНа офіційному сайті СБУ повідомили, що у Дніпрі було викрито групу чиновників місцевої міськради на розкраданні бюджетних коштів. Вони призначалися на реконструкції дитячих шкіл та садочків. Неякісно виконані роботи в освітніх закладах поставили під загрозу життя і здоров’я дітей, стверджують в СБУ.

Оперативники встановили, що керівництво одного з департаментів міськради провело публічні закупівлі для капітального ремонту та реконструкції дитячих садків і шкіл міста на суму майже 130 млн гривень.

“Для штучного створення конкуренції участь у тендері взяла низка підконтрольних чиновникам фірм. Таким чином переможцями в торгах стали саме “партнерські” комерсанти”, – йдеться в повідомленні.

При цьому підрядники виконали роботи не в повному обсязі, із завищенням їньоїх вартості, і використовуючи будівельні матеріали сумнівної якості. “Зекономлені” кошти учасники угоди привласнили собі, а це – 25 млн гривень бюджетних коштів.

Відносно чиновників розпочато кримінальне провадження за статтею про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ст. 191 КК України).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З квітня цього року проїзд по Україні стане безкоштовним для школярів

Читайте також